Обручки

Весілля – довгоочікувана подія в житті кожної людини. Але, з особливим трепетом до неї готуються представниці слабкої статі. Адже, кожна дівчина ще з дитинства мріє про таке торжество. Кожна з нас бажає бути в такий день красивою і неповторною. Для цього потрібно зуміти не тільки правильно вибрати наряд, але і головні атрибути церемонії. Звичайно, мова йде про обручки. Такий предмет ще з давніх часів вважається символом любовних відносин і гармонії в сім’ї.

Винтажные_обручальные_кольца_с_бриллиантамиІсторія виникнення традиції одруження

Якщо говорити про історію виникнення звичаю пов’язаного з кільцями, то цей обряд досить старовинний і зберігає в собі багато невідомих фактів.

Точно не відомо коли ж з’явився такий дорогоцінний предмет. Але багато вчених вважають, що перші золоті заручальні кільця з’явилися у сонячному Єгипті. Адже, відомо, що його жителі активно користувалися замкнутим колом із золота на середньому пальці. До речі, існує цікавий факт, який свідчить, що саме цей палець має зв’язок із серцевою артерією. Таким чином, носити на ньому кільце було знаком щирих почуттів. Подібні обряди були здійснені ще в Стародавньому Римі. Хоча, тоді, не було такого розмаїття ювелірних виробів. Тому, женихи дарували батькам нареченої прості кільця з металу. Це, в свою чергу, було знаком багатства і щедрості.

Як вибрати обручки?

У часи наших предків обручки призначалися тільки для заручин, а весільні – для обряду вінчання. Зараз же, це не має такого великого значення. Кожен вибирає тільки те, що йому по душі.

Під час вибору ювелірних виробів, не забувайте і про те, що вони ніколи не бувають, зроблені з одного чистого металу. Адже, кільце, яке виглядає як золоте або платинове, насправді є сплавом з двох або трьох матеріалів. Це пояснюється тим, що золото дуже делікатний і пластичний метал. Тому, ювеліри для підвищення його міцності використовують комбінації з різних сплавів. В результаті, у складі обручки може бути срібло або платина. До речі,на цінність виробу це ніяк не вплине. Можна дізнатися про відсоток додаткових металів, зробивши спеціальну пробу у майстра.

Також, при покупці вироба, необхідна його примірка в ювелірному салоні. Тому приміряйте прикрасу як мінімум пару разів. Це допоможе точно визначити свій розмір. Адже, кільце не повинно створювати дискомфорт або незручності. Тим більше, що його доведеться носити тривалий час .

Як видно, при підготовці до заручин або весілля, важливу роль відіграє правильний вибір весільних кілець. Але ,щоб не помилитися у правильному виборі, вибирайте тільки якісний і надійний товар.