Обруч у боротьбі із зайвими сантиметрами

Напевно кожна жінка хоча б один раз замислювалася над тим, що їй потрібно прибрати пару зайвих кілограмів. Зараз існує неймовірна кількість методик, за допомогою яких можна втілити свою мрію в реальність. Однією з таких методик є використання обруча або хула-хупа.

6753683402dd8475f365965b99b232b5Вважається, що з його допомогою можна прибрати до 6 см в талії. Однак це все індивідуально і залежить від початкового об’єму. Але потрібно зауважити, що разом з цими вправами також потрібно дотримуватися правильного харчування, так як бажаного ефекту можна і не досягти. У магазинах існує багато різновидів обручів.

Вони можуть бути:

 

  • розбірні — це такі, розмір яких можна змінювати, характеризуються зручністю зберігання і транспортування. Тут слід враховувати, що обруч меншого діаметра крутити буде складніше;
  • масажні — мають спеціальні магнітні насадки, підійдуть тим, хто хоче за короткий час досягти помітних результатів;
  • обтяжені — всередині яких, як правило, знаходиться пісок;
  • гнучкі — використовуються для спини, рук, ніг.

Якщо ви вирішили вперше використовувати такий метод схуднення, то необхідно придбати обруч з меншою вагою, і починати крутити 5-10 хвилин, поступово збільшуючи час на 5 хвилин. Якщо не дотримуватися цих порад, то можливе утворення синців на боках. Також, для відволікання, можна крутити обруч під музику або телевізор, так час пробіжить швидше.

Варто зазначити, що цей спосіб не підійде людям із хворими нирками, жінкам після кесаревого розтину, людям похилого віку.

Купити обруч можна в будь-якому магазині спорттоварів.

У висновку хотілося б сказати, що це дуже ефективний спосіб, результат якого видно можливо не відразу, проте потім закріплюється на тривалий термін. Головне — повірити в себе і займатися цим регулярно.