Обов’язковий раціон жінки

Продукти для представниць прекрасної статі — це не шоколадки і булочки. Обов’язковий раціон жінки повинен допомагати зберегти здоров’я. У даній статті ми дізнаємося, які продукти просто необхідні жінкам для здоров’я і чудового зовнішнього вигляду.

produkty_dlya_rosta_grudiОбов’язковий раціон жінки:

Цибуля. Коли жінка переступила рубіж в 50 років, то вона піддається високому ризику виникнення остеопорозу. Дана недуга утворює в кістках клітини-остеокласти, які повільно, але впевнено руйнують кісткову тканину. Протягом життя кісткова тканина схильна до руйнування, однак цей процес врівноважується відновленням. Саме в цьому віці після менопаузи дана рівновага порушується, і кісткова тканина просто не встигає відновлюватися. Регулярне споживання цибулі попереджає розвиток остеопорозу. Уповільнює процес руйнування. Ріпчаста цибуля — це свого роду природні ліки, які за своєю дією не поступається медичним препаратам, які призначаються жінкам в період менопаузи для профілактики остеопорозу.

Білокачанна капуста. Даний овоч багатий кампферолом. Дана речовина має сильний, протипухлинний ефект. Саме тому регулярне споживання капусти знизить ризик виникнення онкологічних захворювань.

Бобові. У даній групі продуктів, які містяться фітоестрогени. Ці речовини здатні імітувати структуру жіночих статевих гормонів. Надлишок гормонів може призвести до ризику виникнення пухлин. Однак в разі, коли гормонів недостатньо, бобові можуть стати їхніми природними замінниками. Саме бобові здатні врівноважити кількість гормонів в жіночому організмі в зрілому віці або при їхній нестачі.

Підіб’ємо підсумки:

Ріпчаста цибуля здатна зміцнювати кісткову тканину. Слід щодня включати в свій раціон одну цибулину.

Помічниця капуста знизить ризик виникнення раку яєчників. Для цього в щоденний раціон слід включати близько 0,5 кілограма капусти.

Друзі боби допоможуть правильно розвиватися і працювати нашому організму. Для цього слід щодня споживати близько сто грам бобових.