Обов’язкова косметика в осінній косметичці

Зміна пір року приносить з собою не тільки зміну одягу, але і вміст косметички. Косметика, яка добре працювала під час літньої спеки, не завжди є гарним вибором для прохолодних днів. Це стосується косметичних засобів по догляду за шкірою, а також для макіяжу.

Kosmetika-osenОсіння погода в значній мірі сприяє ослабленню стану шкіри. Шкіра стає сухою, можуть з’являтися недосконалості. Для того щоб захистити її від різких змін температури, доцільно застосовувати косметику. На ринку існує багато продуктів, які в осінньо-зимовий період стануть для вас обов’язковими.

Очищаючий гель

Гель є обов’язковою косметикою, яка має бути в кожній косметичці. Беріть заспокійливий гель із зволожуючим ефектом. Він призначений для всіх типів шкіри, особливо для людей з чутливою шкірою і помітними капілярами. Рекомендується таку косметику використовувати вранці і ввечері, а після тонізації нанести відповідний крем на обличчя.

Засоби для пілінгу

Інший продукт краси, який заслуговує на увагу, це косметика для пілінгу. Скраби і схожі засоби забезпечують еластичність шкіри, але перш за все, служать для глибокого очищення і відшаровування відмерлого епідермісу.

Міцелярна вода

Міцелярна вода на основі гіалуронової рідини завоювала серця жінок деякий час назад, а сьогодні домінує в косметичках. Її великою перевагою є швидкий ефект, який дозволяє швидко позбутися від макіяжу з обличчя, навколо очей і рота. Міцелярна вода містить інгредієнти по догляду, які не впливають на ліпідний бар’єр епідермісу, і в свою чергу допомагають поліпшити стан шкіри. Рідина буває двох варіантах — для людей з жирною шкірою і людей із сухою і чутливою шкірою. Залежно від вибору рідини багата формула забезпечує достатню вологість, запобігає блиску шкіри, звужує пори і робить обличчя абсолютно чистим протягом усього дня.

Зі зміною пір року необхідно оновлювати косметичку. Чому? Не всі продукти добре проявляють себе протягом холодних днів. Їхнє використання не зашкодить вам, але також не допоможе. Якщо ви хочете захистити обличчя від різких змін температури, то просто використовуйте правильно підібрані косметичні засоби.