Облаштування зони відпочинку на балконі або терасі

Сонячна погода змушує людей проводити вільний час на свіжому повітрі. Проте, якщо ви не можете дозволити собі вирватися з міста, просто організуйте власну зону відпочинку на балконі. Це зробити дуже просто.

скачанные файлыВ ідеалі, проводити час на балконі в квартирі — це не просто гарна книга або компанія людей, яких ви любите. Настрій покращиться, якщо оточити себе красивими предметами. Тоді невеликий простір балкона стане більш затишним. Завдяки деяким елементам і деталям ви зможете щодня насолоджуватися моментами релаксації.

Чим більше квітів на балконі, тим краще! Пам’ятайте, що кольоротерапія дуже позитивно впливає на ваш настрій. Якщо ви зважилися на таку прикрасу, не забудьте підбирати квіти таким чином, щоб вони стимулювали роботу вашого розуму. Жовті асоціюється з сонцем, зелень дає надію, а фіолетові заспокоюють. Другий елемент — це декоративні подушки. Ви можете вибрати наволочки з рюшами або віддати перевагу простим тканинам. Завдяки цьому, балкон буде дуже барвистим.

Відпочинок у вертикальному положенні не є найкращим рішенням. Ось чому в першу чергу потрібно подбати про предмет, на якому можна сидіти. Можливостей багато, і кожна з них залежить від особистих переваг і метражу балкона. Ви можете купити плетені меблі, шезлонг, кушетку або пуф. Краще підбирати яскраві, освіжаючого кольору меблів на балкон. Незалежно від того, що ви вирішили, регулюйте кількість місць до кількості людей, які перебувають на балконі. Загальна атмосфера відразу ж перетвориться в приємну обстановку.

Якщо на балконі проводяться зустрічі з друзями, вам потрібно виділити простір для чаювання. Стіл здається кращим рішенням. Підберіть варіант діаметром 30 сантиметрів, проте столик повинен бути досить низьким, особливо, якщо ви будете сидіти на пуфі. Цікава пропозиція — відшліфувати і перефарбувати дерев’яний ящик або кошик, який додатково може бути місцем зберігання рослин, газет або ковдри.

Увечері на відкритому повітрі можна випити свій улюблений напій. Вранці це може бути свіжозаварена кава, а протягом дня — охолоджений лимонад або свіжовичавлений сік. Улюблена чашка зробить напій ще більш смачним.