Обираємо якісний диван-ліжко

Ми знаємо, що хороший сон – запорука гарного настрою на цілий день та міцного здоров’я. Тому місце, на якому ми проводимо ніч, має бути зручним, комфортним та надійним. Якщо місця в квартирі малувато, ідеальним рішенням буде купівля дивану-ліжка. Розглянемо, які вони бувають, як вибирати та де їх слід купувати.

Фактори, що впливають на якість меблів

Обрати серед розмаїття продукції якісний диван – доволі складно. Але завдання стає простішим, коли знаєш, на що звертати увагу при виборі. Серед факторів, які впливають на якість цього предмету меблів, виділяють наступні:

  1. Наповнювач.
  2. Каркас.
  3. Механізм розкладання.

Наповнювач та поверхня дивану

Обираючи диван, на якому плануєте спати, звертайте увагу не тільки на оббивку, але й на його поверхню – вона має бути рівню в будь-якому положенні. Якщо на моделі є нерівності, ямки, то спати на ній буде незручно.

Інколи виробники йдуть на хитрість: роблять сидіння дивану більш жорстким, використовуючи якісний наповнювач, а «спинку» — м’якою. Така модель теж буде незручною для сну. Тож при виборі слідкуйте за тим, щоб обидві частини дивану були з наповнювачем однакової жорсткості.

Каркас

Розрізняють кілька популярних матеріалів: ДСП, дерево, метал. Каркас з ДСП виділяється привабливою ціною та практичністю. Дерев’яні каркаси дорожчі, але вони можуть прослужити довше та вирізняються високою якістю. Доступні за ціною, а також практичні металеві каркаси набувають сьогодні популярності. Головний аргумент на їх користь – це можливість їх ремонту в разі несправності.

Механізм трансформації

Завдяки цьому інструменту диван перетворюється на ліжко. Розрізняють кілька основних механізмів:

  • Викочування. Підходить для щоденного сну, такий диван доволі міцний, механізм зручний. Серед плюсів вирізняють компактність в зібраному вигляді та просторе спальне місце при розкладанні дивану.
  • Єврокнижка. Популярний варіант, що має надійний механізм трансформації: сидіння викочується вперед, а спинка переходить у горизонтальне положення.
  • Дельфін. Така модель складається з диванного сидіння та скритої під ним частини, що викочується. Вона легко трансформується у ліжко, має велике та зручне спальне місце.
  • Книжка. Складається з сидіння та спинки, яка розкладається, перетворюючи диван на ліжко.
  • Акордеон. Такі м’які меблі розкладають за принципом гармошки.

Великий вибір різноманітних диванів можна знайти на сайті: ddn.ua. Обираючи диван в залежності від механізму трансформації, слід орієнтуватись на розмірі приміщення, а також на якість і роботу самого механізму. Обов’язково спробуйте, чи зручно вам розкладати диван, чи не треба додавати додаткових зусиль.