Обираємо стиль інтер’єру

Зверніть увагу! На даний момент існує кілька напрямків, що прославилися розкошами, які при заміні матеріалів і предметів декору на більш бюджетні просто втрачають свій шик і блиск, за які цінується.

Розміри і конфігурація приміщення не відповідають основним вимогам до них стилю. В даному відношенні прикладів можна навести досить багато. Ось уявіть, що якийсь власник намагається відтворити в компактній кімнаті імперський або палацовий стиль. І як же це буде виглядати з урахуванням того, що напряму класицизму, ампіру і інших схожих стилів люблять ліпнину на стелях, позолоту, молдинги, і колони? Погодьтеся, маленьке приміщення таке оформлення не прикрасить, а зробить його візуально ще менше.

Задумали оновити свою квартиру? Хочеться чогось новенького, оригінального і стильного? Тоді прочитайте уважно нашу статтю, і ви зможете втілити ідеї, що сподобалися в життя самостійно. Скарбничка дизайнерських ідей для інтер’єру від професіоналів https://yellowin.com.ua/ постійно поповнюється новими мотивами, сюжетами, сценаріями.

Але є правила, які дотримуються в будь-якому випадку: зручність, комфорт, функціональність, естетичність, індивідуальність.

Квартира-студія в сучасному світлому оформленні

Квартири-студії стають все більш популярними в силу своєї відносно невеликій вартості, а також тому, що в них дійсно можна дати волю фантазії.

Світлі відтінки мають багато переваг:

  • розширюють візуально простір;
  • легко поєднуються з численними тонами, можна зіграти на контрасті;
  • дають більше повітря і простору;
  • підходять для приміщень будь-якої площі.

Сучасний класичний стиль характеризується спокоєм, благородством, врівноваженістю.

Інтер’єр оформлений в декількох відтінках бежевого кольору, серед якого можна виділити базовий відтінок слонової кістки, за допомогою якого оформлений підлогу і велика частина глянцевого натяжної стелі. Розбавляється колір більш темним капучино.

Незважаючи на практично монохромну гамму, інтер’єр не здається нудним. Класична кухонні меблі, виконана з натурального дерева з мінімумом декору, візерункові панно на стінах, що повторюються в текстилі і декоративному квадраті на підлозі.

Саме за допомогою малюнка в студії відокремлена зона вітальні і кухні. Класичний круглий обідній стіл з розставленими навколо нього зручними стільцями.

Навіть бутилочниці знайшлось своє місце, як ніби дія відбувається в аристократичному замку. Вікна в підлогу, прикрашені щільними шторами і ніжним прозорим тюлем, роблять приміщення ще більш світлим і просторим.

У квартирі-студії немає відчуття захаращеності, але в той же час кожна зона чітко виділена акцентами.