Обираємо капці — домашні та…коралові!

Купуючи тапки, ми зазвичай дивимося лише на їх зовнішній вигляд. Але це не правильно. Домашнє взуття слід вибирати так само ретельно, як і вуличну. Ми розповімо вам як купити тапочки і підібрати їх правильно по нозі.

  • Вибирайте такі тапочки, які добре фіксують ногу і тримаються на ній.
  • Ідеально, якщо вони мають супінатор, особливо це важливо для дітей і людей з проблемами ортопедичного характеру.
  • Каблук не повинен бути вище 2 сантиметрів, а підошва дуже тонкою. Зігніть підошву. Вона повинна гнутися мінімум на 45 градусів. Інакше вона буде занадто жорсткою, і ноги в ній не зможуть розслабитися. Великий вибір взуття — на сайті https://fontanobuvi.com.ua/.
  • Дивіться на матеріал, з якого пошиті тапочки. Синтетика позбавляє ноги вентиляції і може викликати алергію. Краще вибрати шерсть, бамбук, бавовна і натуральну шкіру.

Якщо тапочки беруться для дітей, то краще віддати перевагу модель з задником і гумовою підошвою. Для малюків до двох років краще купити тапки-черевички або сандалі з супінатором.

За домашнім взуттям слід доглядати. Його слід регулярно чистити і дезінфікувати, не рідше ніж раз на місяць. Тому краще якщо підошва буде пришита, а не приклеєна, інакше при пранні вона може відвалитися. Для дезінфекції можна покласти на ніч в тапки тампони з вати, змочені в оцтової есенції.

Коралові тапочки — що це і для чого вони потрібні?

Для всіх, хто відправляється відпочивати на море, коралові тапочки дійсно стануть справжнісінькою знахідкою, адже вони допомагають захистити ноги не тільки від можливих порізів коралами, а й від будь-яких інших порізів, а також від цілого ряду інших механічних пошкоджень, включаючи і опіки, отримані від деяких морських мешканців. Та й на морях із занадто кам’янистим дном такі тапочки теж обов’язково стануть в нагоді!

Крім того, в них значно простіше пересуватися і по розпеченому піску — до речі, саме з цієї причини деякі туристи беруть з собою таке взуття ще й на екскурсії по пустелі, адже, крім усього іншого, вона ще й дуже зручна, так що пересуватися в ній — суцільне задоволення! І, що важливо, в ряді випадків акваобувь здатна забезпечити ногам захист ще й від доставляє чимало клопоту грибка!

Коралові тапочки мають вигляд закритої взуття, виготовленої зі спеціальних водопроникних матеріалів, які в той же час стають серйозною перешкодою для коралів, каменів і піску. Найчастіше для виготовлення верхнього тканинної основи таких капців використовується неопрен або ж швидковисихаючий еластичний полімер. Крім того, верх тапочок оснащений ще і спеціальними ущільненнями, всіляко перешкоджають проникненню всередину взуття меленьких камінчиків і піску.

А підошва коралових тапочок зазвичай виготовляється з різних полімерів, прогумованого неопрена, каучуку, еластичної гуми, а також з термопластичного полімеру, або полівінілхлориду PVC. І, як правило, все без винятку деталі подібного роду взуття можуть похвалитися вражаючою легкістю! В принципі, дивуватися тут нема чому, адже коралові тапочки ні в якому разі не повинні стати перешкодою для вільного плавання, і вони дійсно нітрохи не перешкоджають вільному пересуванню у воді!