Обігрівач в будинку – надійний помічник

Нарікати на роботу комунальних служб у холодну пору року можна скільки завгодно, тільки навряд чи від цього стане тепліше в будинку. Краще взяти ситуацію в свої руки і самостійно придбати опалювальне обладнання. Ледь теплі або холодні батареї вам будуть не страшні, якщо під рукою є особистий нагрівальний прилад. Але який краще вибрати? Розглянемо найбільш поширені види обігрівачів.

imgdescrКонвективні обігрівачі. Зазвичай вони використовуються тоді, коли потрібен обігрів всього приміщення. Такі обігрівачі можуть використовуватися не тільки як доповнення до центральної системи опалення, але і як автономні джерела тепла. Конвектори можна повісити на стіну або використовувати в якості мобільного джерела тепла. Вони не вимагають заземлення і можуть безперебійно працювати цілодобово. Багато моделей оснащені маневреними коліщатками, тому їх легко переміщати. Докладні характеристики на спеціалізованих сайтах допоможуть вам краще зорієнтуватися у виборі відповідного конвектора. Також ви можете самостійно вибрати інтернет-магазин, що пропонує найбільш привабливу ціну.

Між іншим, на сторінці https://sp-climate.com/catalog/konvektory-otopleniya/installation_method-is-nastennyy/ ви можете придбати якісні електричні настінні конвектори за найкращими цінами.

Масляні обігрівачі. Такі пристрої споживають відносно мало електроенергії, мають високу тепловіддачу і дуже прості в експлуатації. Мінуси наступні: довго розігріваються, пересушують повітря, небезпечні для маленьких дітей і домашніх тварин.

Інфрачервоні обігрівачі. Нагрів приміщень з допомогою цих приладів відбувається за рахунок вироблення інфрачервоного випромінювання. Такі обігрівачі безшумні, безпечні (можуть використовуватися навіть у ванній), економічні, швидко нагрівають приміщення. З недоліків можна відзначити невелику зону обігріву і крихкий нагрівальний елемент. Однак при дбайливому поводженні останній недолік ніяк себе не проявить.