Нюанси вибору дитячого взуття

Взуття в гардеробі кожної людини займає особливе місце.

2016-осень-новинка-дети-детская-обувь-девочек-и-мальчиков-спортивная-обувь-детская-обувь-горный-хрусталь-блесткиДавно вже минули ті часи, коли можна було босоніж розгулювати без «одягу» для ніг. Хоча, навіть в сучасному суспільстві нерідко зустрічалися диваки, які живуть за власними правилами і не звертають увагу на норми суспільно поведінки.

Взуття є важливим елементом образу. Воно здатне як якісно і естетично підкреслити відповідний стиль, так і стати предметом обговорення «несмаку» їхнього власника або власниціі. Тому до його вибору слід підходити дуже ретельно, особливо — до вибору дитячого взуття. Адже від правильності підбору моделі для дитини буде залежати зручність її використання.

Щоб вибір взуття можна було назвати вдалим, до уваги слід взяти чотири найважливіших критерії. Про них ми поговоримо трохи нижче.

Щоб малюк відчував себе в новому взутті зручно, до уваги при його виборі слід прийняти чотири основні аспекти:

 

  • захист ніг — один з основних факторів, який має забезпечити нова пара взуття. При чому захист повинен бути не тільки від предметів — камінчиків, скелець, залізяк та інших, але і від різних мікроорганізмів, які можуть стати збудниками неприємних захворювань (наприклад, грибків);
  • функціональність — ця характеристика означає, що незалежно від типу взуття, воно повинно бути максимально зручним для малюка при постійному його використанні. Це можуть бути кросівки, сандалі, чобітки або інший вид взуття, але в кожному з них дитина повинна відчувати себе максимально комфортно. Найбільш правильно підбирати не одну модель для постійної експлуатації, а брати до уваги сферу її застосування;
  • форма — найважливіший фактор, який не можна залишати без уваги при виборі. Оптимальним варіантом стане покупка моделей із супинаторами, які забезпечать розвиток правильної форми ноги;
  • підтримка щиколотки — ключовий аспект, який потрібно обов’язково враховувати при виборі взуття. Правильно підібрана модель дозволить уникнути викривлення ніг малюка під вагою його тіла.

Беручи до уваги всі ці найважливіші аспекти, батьки зможуть вибрати взуття, яке буде приносити дитині при його використанні максимальне задоволення.