Нудота під час вагітності

Вагітність – прекрасний період в житті жінки. Тільки в ці моменти можна бачити, на що здатний жіночий організм. Але навіть у ці чарівні дев’ять місяців є не зовсім приємні моменти. Одним з них є токсикоз.

71a9cb44bfd9694a0e620d04b3bd3538_02_chto_takoe_toksikoz_pervogo_trimestra_beremennosti_depositphotos_18242355_mУ деяких жінок нудота починається вже на дуже ранніх термінах. Найчастіше нудить вранці і ввечері, але для кожного організму все індивідуально.

Варто зауважити, що лікарі виділяють токсикоз, як патологію, але тільки в тому випадку, якщо нудота спостерігається практично постійно, а блює жінка більше десяти разів за добу. Якщо у вас спостерігається такий стан, то неодмінно відправляйтеся до лікаря, тому що це погано позначається на стані та розвитку вашого улюбленого малюка.

Але навіть в ті моменти, коли токсикоз не переходить у патологію, він все одно приносить чимало проблем:

 

 

  • Жінка починає скидати вагу.
  • Організм дуже швидко вимотується.
  • Може початися зневоднення.
  • Менша кількість поживних речовин надходить в організм мами і, відповідно, дитини.
  • Можуть розпочатися на грунті постійного токсикозу перепади тиску і запаморочення.

Для того, щоб знайти спосіб боротьби з нудотою, потрібна величезна уважність до свого стану і своїх бажань, і, звичайно ж, час.

Так, наприклад, якщо вас нудить вранці після сніданку, то розділіть порцію їжі на дві частини і тільки після того, як організм «прокинеться», з’їжте другу частину.

Якщо ж нудота вас мучить протягом усього дня, то спробуйте їсти або просто нюхати лимон. Його можна замінити іншими цитрусовими, наприклад, лаймом, апельсинами або мандаринами. Комусь допомагає запах кави, а для когось найкращим варіантом стає чай.

Не намагайтеся себе обмежувати в якихось продуктах, так як це може спровокувати збільшення токсикозу, що не буде позитивним для вашого організму і розвитку плоду.

Чоловік же повинен намагатися підтримувати свою кохану у будь-який період, перебувати з нею якомога більше часу. Багато вагітних відзначають, що, коли поруч знаходиться батько дитини, токсикоз зменшується.

Головне не зліться і не турбуйтеся, навіть у ті моменти, коли вас нудить, тому що дев’ять місяців пролетять дуже швидко, ви почнете нудьгувати за періодом вагітності.