Новорічний подарунок своїми руками

Напередодні Нового року повітря наповнене якимось чарівництвом і люди намагаються відшукати подарунок, який би найбільш повно відобразив їх відносини і почуття. Насправді нікуди бігати не треба! Зробивши подарунок своїми руками, ви висловите ваше ставлення до людини, адже отримувати подарунок, який є в єдиному екземплярі, завжди приємніше, ніж такий, який можна побачити у половини населення земної кулі.

diygiftБагато бояться робити подарунок самостійно, тому що бояться не догодити тому, кому збираються його дарувати. Такі побоювання не мають права на життя. Подарунок, зроблений своїми руками, завжди оцінюється вище.

Для того щоб порадувати друзів, рідних або кохану людину, необов’язково бути онучатим племінником Леонардо да Вінчі – ви самі зможете створити презент, яким неймовірно порадує людей, які вам так дорогі.

Необов’язково творити шедеври – важливо відобразити почуття і ставлення до людини!

Важливо, щоб подарунок був корисним і теплим. Тут чудово підійдуть в’язані вами рукавички і теплий шарфик. Такий подарунок не буде припадати пилом на антресолях – надягаючи рукавички, людина буде згадувати про вас, адже роблячи подарунок своїми руками, ви вкладаєте в нього частинку своєї душі.

Зв’язати рукавиці не так важко, як здається. Якщо ви вмієте в’язати лицьові і виворітні петлі на звичайних спицях, рукавицю і шарфик ви подужаєте! Принцип в’язання на п’яти спицях не такий вже складний – п’ятою спицею по колу ви пров’язуєте петлі, що знаходяться на інших чотирьох. Якщо ж вам здається, що в’язання на п’яти спицях вам не подужати, нічого страшного! Ви можете зв’язати рукавиці і на двох спицях – по половинках, а потім зшити їх між собою і пришити окремо в’язаний великий пальчик.

Якщо ж ви вмієте в’язати на п’яти спицях, зв’яжіть довгі рукавички – тренд нового сезону.

Шарф також в’яжеться гранично просто – звичайною гумкою. Довжину можете визначити по своєму бажанню!

Для оригінального подарунка – оригінальна упаковка! Звичайно, ви можете покласти теплий презент у звичайну блискучу коробочку, але буде краще, якщо ви зробите самостійно і упаковку. Це теж не так складно, як здається.

Вам доведеться згадати шкільні уроки праці. Беремо в руки картон, блискучий папір, стрічки, клей, блискітки – все, що душа забажає, і починаємо творити. Ви можете зробити коробочку у формі ліхтарика, будиночка або чого-небудь іншого – принцип однаковий, тільки верхня кришечка робиться по-різному. Прикрасьте вашу коробочку, обв’яжіть стрічкою і додайте листівку з привітанням. Напишіть записочку своїми руками і ваш неповторний подарунок готовий!

Ви побачите, як приємно отримувати подарунки ручної роботи, коли одержувач розв’яже красиву стрічку. Ваші старання не пройдуть дарма!

Звичайно, необов’язково обмежуватися в’язаними виробами – робіть те, що підкаже вам ваш внутрішній голос. Ви можете сплести прикрасу з бісеру, намалювати картину – головне, щоб це був подарунок від чистого серця.