Новий погляд на старий денім: що зараз носять?

Якщо хтось сказав вам, що ера деніму добігає кінця, не вірте. Немає нічого більш універсального, комфортного, стильного і незамінного, ніж джинси.

3b566b605c6f10172db1f4375205a6ce

Які моделі, на думку стилістів, будуть найбільш затребуваними цього року, а також на що орієнтуватися, вибираючи обновки в свій гардероб — читайте далі.

 
ТОП-4 джинсових трендів

Ультрависока посадка. Дизайнерам здалося, що штани з класичною завищеною талією — це вже пройдений етап. І в цьому сезоні нам продемонстрували жіночі джинси з потертостями і суперзавищеною посадкою. Такий крій добре підкреслює жіночі форми і комфортний в носінні.

Mom-джинси — привіт 90-ті! Бойфренди можеш поки відкласти в сторону, краще придивитися до стильних джинсів з маминого гардеробу. Так, 90-ті знову повернулися і прихопили з собою моду на штанці з високою талією і вільним кроєм. Не поспішайте стверджувати, що такі штани позбавляють фігуру витонченості — приміряйте, і ви переконаєтеся, що штанці відмінно маскують пару зайвих кілограмів в області стегон, а також візуально витягають ноги.

Широкі і розкльошені моделі — ще одне відсилання до ретро-стилю. Хоча скінні як і раніше можна носити, все ж кльош впевнено лідирує. Цей тренд прийшов до нас з 70-х. З обов’язкових умов — висока талія і кльош від коліна. Хоча це ж мода — які тут можуть бути правила? На подіумах ми бачили кльош в самому різноманітному виконанні з додаванням оригінальних деталей у вигляді бахроми та інші.

Джинси з вишивкою — писк сезону весна-літо. Модниці вже давно зрозуміли, що джинси з вишивкою є дуже красивими та оригінальними.