Новий одяг чи секонд-хенд?

Велику кількість часу ми проводимо, доглядаючи за собою. Кожна жінка знає, що від її зовнішнього вигляду залежить реакція оточуючих. Якщо ви хочете залишитися непоміченою — одягайте одне. Якщо хочете стати центром усіх поглядів – інше. Але чи можна дозволити собі великий гардероб з нинішніми цінами і стрімким зростанням курсу долара?

28768-0У вас є кілька варіантів: жіночий одяг оптом, роздрібна купівля по повній вартості або ж секонд-хенд.

Так-так. Ви не помилилися. Ми внесли у спосіб одягатися гарно, але дешево — секонд-хенд. А тепер ми пояснимо переваги кожного вибору і прояснимо ситуацію для дівчат, які люблять одягатися красиво, але не мають достатньо коштів для цього.

До речі, интернет секонд хенд допоможе вам придбати якісний та стильний вживаний одяг за найнижчими цінами.

Одяг оптом 

Якщо вам огидно сама назва секонд-хенд, ваш вибір – тільки нові фірмові речі. Не обов’язково віддавати величезні суми за можливість бути красивою кожен день . Якщо є оптові магазини.

Ви отримуєте відразу кілька можливостей:

 

 

  • Можливість купити багато одягу, заплативши при цьому мінімальну суму. Як вам сукнЯ за 149 гривень або майка за 49 гривень. А між тим це реальність, якщо ви купуєте дрібним оптом. Дрібний опт становить всього кілька речей, які ви неодмінно наберете, побачивши широкий асортимент.
  • Можливість одягатися справді модно і яскраво.
  • Можливість користуватися сезонними знижками і розпродажами. Популярні магазини прагнуть якнайшвидше оновити асортимент, а тому пропонують вам дуже гарні ціни. Від такої вартості на речі складно відмовитися.

Отже, ви не встигне помітити, як станете справжнім шопоголіком.

Секонд-хенди на любителя

Тут речі не нові, але можна знайти речі в хорошому стані, хорошої якості і за привабливу ціну. Стік у секонд-хенді – це той виняток, на що вам варто звернути увагу. Стокові речі жодного разу не носилися. Вони практично нові, але випущені в колекції 5-10 літньої давності. Якщо ви знайшли щось вартісне в стоці, швидше хапайте і поспішайте купувати.

Ми ж вважаємо, що не важливо, де ви придбали одяг, головне, що він є віддзеркаленням вашої суті. Адже мода для цього і існує.