Новий фітнес-тренд — зумба

Заняття спортом корисні в будь-якому віці, вони приносять користь як для здоров’я, так і для корекції фігури. Але, іноді, монотонні заняття в спортивному залі здаються дуже нудними і швидко набридають!

zumbaЗумба — це вид фітнесу, який поєднує в собі аеробні вправи, що супроводжуються латинськими мотивами. Кількість людей для заняття не обмежена, це може бути як 10, так і 50 людей! Всі стають в такому порядку, щоб кожному було видно себе в дзеркалі. Заняття полягає в повторенні рухів за тренером.

Плюси заняття Зумбо:

1. Спалювання зайвих кілограмів

Даний вид фітнесу дуже хороший для схуднення, так як людина, яка займається завжди, знаходиться в русі. Відбувається процес розщеплення зайвих кілограмів, що добре позначається на фігурі. Такий вид фітнесу відмінно підійде для людей, які хочуть схуднути і підтримувати свою вагу в ідеальному стані.

2. Відновлення обміну речовин

Також зумба допоможе налагодити процес травлення, прискорити обмін речовин, так як внутрішні органи отримують хороший масаж в процесі заняття. Уже через кілька занять можна буде помітити поліпшення.

3. Насичення киснем всіх клітин організму

Це відбувається за рахунок прискорення дихання, так як ви постійно рухаєтеся. Відмінне доповнення до догляду за шкірою обличчя та у боротьбі з недосконалостями шкіри.

4. Зумба — це весело

Якщо вам нецікаві заняття в спортивному залі, тоді зумба для вас. Танцювальні рухи під латинську музику не залишать нікого байдужим! Це весело і заряджає енергією на весь день. Причому ваш одяг для занять може бути найрізноманітнішим! Головне, щоб вам було комфортно і ви виглядали яскравою, що даруватиме вам позитивні емоції.

5. Можливість займатися вдома

Зумбою можна займатися і в домашніх умови, що дуже зручно. Заняття повинно тривати від 30 хвилин до 1 години. Включаєте відео із заняттям і повторюєте, якщо час обмежує вас, тоді вибирайте півгодинні відео.

Зумба — це веселий і ефективний вид спорт, які допоможе скинути зайві кілограми, подарує позитивні емоції і зарядить позитивом.