Нові віяння моди

Нові віяння моди і напрямки їх розвитку змінюються не те, що з кожним роком, але практично кожен сезон. Те, що було модно ще вчора, сьогодні вже здається забутим, так що відповідати сучасним тенденціям стає досить складно. Важливо зауважити, що така ситуація склалася не тільки у світі модного жіночого одягу, але і в чоловічому сегменті fashion-індустрії. Не дивлячись на те, що на подіумах відомі модельєри зазвичай представляють далеко не самі практичні речі, не варто забувати, що вони є покажчиком напряму руху для масового виробника. Так що в тій чи іншій мірі можна очікувати їх втілення в нових речах, що з’являються на ринку одягу. 

d2aadebe22e651e20cf2aa0b42baa2f9У сезоні весна-літо цього року як ніколи популярними у багатьох дизайнерів стали куртки-бомбери. Здавалося б давно минули часи поголовного інтересу до курток без комірів і вони стали цінністю тільки для запеклих футбольних хуліганів, але в цьому сезоні дуже багато будинків моди розпалили інтерес до таких курток у своїх клієнтів. Модні куртки весна 2018 пропонується поєднувати з штанами і шортами з легких тканин. В тренді цього сезону знаходяться м’які пастельні тони, чого не було раніше. Окремо варто згадати і про інтерес модельєрів до легких плащів. Вони знову стали популярними і на думку багатьох модельєрів є просто незамінною річчю в гардеробі кожної стильної жінки.

Окремої уваги в цьому сезоні заслужили двобортні костюми. Відмінною особливістю моделей цього сезону є ретро крій. Крім того, всупереч тенденціям останніх років відзначається все більше тяжіння дизайнерів до класичного крою. При цьому деякі дизайнери пішли на ризикований крок і поєднали типово жіночі і чоловічі елементи декору, коли на класичні піджаки і строгі штани були нанесені нехарактерні для чоловічого одягу квіткові принти. При цьому для повноти образу не обійшли увагою і взуття, воно теж отримало яскраві квіткові принти.