Носимо колготки правильно

У давні часи колготки носилися тільки з точки зору практичності. Кольорів, природно, було досить мало і, крім усього іншого, їх було досить незручно носити кожен день. У наш час існує величезна кількість самих різних колготок. Вибрати дівчатам і жінкам стало набагато простіше, тим більше стало безліч виробів, що розрізняються не тільки за кольором, але і дизайном, і фактурою, і товщиною.
kolgotki-3-1-700x467Колготки можна носити не тільки в приміщеннях, але і на вулиці, одягаючи як на урочисті заходи, так і на роботу. Якщо ж у вас в планах якось змінити колір власних ніг, то саме колготки допоможуть вам це зробити. Колготки також приховають неголені ноги.

Однак, варто знати, що не всі колготки однакові. Різні моделі і носяться абсолютно по-різному. Приміром, колготки, що мають малюнок, краще надягати тільки під простий одяг, на якому не буде багато дрібних деталей. Якщо на одязі є принт, схожий з тим, що на колготках, то подібне поєднання завжди виглядає добре. Під спідницю слід надягати колготки, які не мають малюнка, так як його, в принципі, видно не буде. А ось під сукні такий варіант буде навіть дуже до речі.

Колготки і, відповідно, панчохи, які мають шов від верху до низу, допоможуть зробити ноги більш струнким і сексуальними. Але, колготки, які мають шов, не є популярними, як у ті часи, коли зовсім не було безшовних колготок. Зовсім не треба постійно стежити за місцем розташування шва і своєчасно коригувати зовнішній вигляд. Цілком достатньо буде зробити це одразу перед виходом з дому. Слід зазначити, що представлені колготки добре виглядають в поєднаннях з облягаючими сукнями.

Колготки, представлені у найрізноманітніших кольорах, можна назвати відмінно знахідкою для сучасних жінок, які намагаються самовиразитися через нестандартні кольори колготок.