Низькокалорійна вечеря

Вже досить давно загальноприйнятим вважається факт, що вечеря не повинен містити більше 20% калорій від загальної кількості їжі, прийнятої протягом дня. А це означає, що низькокалорійна вечеря повинна містити 300 — 350 ккал. Однак, не дивлячись на це, не слід обмежувати свій вечірній раціон тільки тим, що за вечерею буде з’їдено всього кілька яблук. Цього явно недостатньо для організму.

uzhin-dieticheskijСьогодні для приготування низькокалорійної вечері є досить багато різних рецептів, якими можна скористатися, або скласти власне меню, керуючись своїми бажаннями і смаком. Крім цього, при приготуванні вечері можна зробити деякі зміни, наприклад, замінити чорний або білий хліб, на батон, який виготовлений на основі злаків і спеціальних висівок, або на інші, низькокалорійні і корисні продукти.

Нижче наведемо деякі варіанти такої вечері, в якій кожна страва складається приблизно з 350 ккал (це в тому випадку, якщо порції будуть строго обмежені):

 

  • Сендвіч з овочів плюс запечене в духовій шафі яблуко.
  • Гарнір з овочів з рисом плюс знежирений йогурт.
  • Салат з вареного буряка, картоплі та яйця та одне ківі.

Подібним чином можна самим підібрати найбільш підходящі страви, які допоможуть підтримати стрункість фігури. Найкраще для цього використовувати тільки нерафіновані і багаті вітамінами продукти.

У той же час, не варто занадто сильно себе обмежувати. Адже вечеря повинна бути не тільки здоровою і корисною, а й одночасно смачною. Перевищувати розмір порції не слід, однак не можна його робити і зовсім маленьким. Адже такі недоліки при прийомі їжі можуть призвести до нестачі певних вітамінів і мікроелементів, які безпосередньо впливають на роботу всього організму.

Харчуючись корисно і правильно, намагаючись дотримуватися всіх правил в прийомі їжі, іноді не забувайте, що інколи потрібно себе побалувати. А найкраще — це помірність у всьому: і в легкій і здоровій вечері, і в корисній дієті.