Нижня білизна для спеціальних завдань

Чи подобається вам сукні, що облягають, які розкривають плечі і спину або блузки з глибокими вирізами? Якщо відповідь позитивна, будь ласка, підбирайте нижню білизну таким чином, щоб вона виглядало красиво і не створювала зайві складки .

Удлиняющая-бретель-для-бюстгальтеров-для-платьев-с-открытой-спиной1Вибір нижньої білизни для класичного плаття

Для такого ефектного творіння, як класична сукня, добре підходять трусики з високою талією, які зроблені із щільної тканини. Високо труси відмінно приховують виступаючий живіт, ефективно його згладжуючи. Під час важливих подій, ви отримаєте можливість відчувати себе елегантно і зручно.

Вибір нижньої білизни для штанів або для облягаючої спідниці

Якщо ви віддаєте перевагу носінню такого одягу, найголовніше, знайти нижню білизну, яка буде непомітною. Під спідницю і штани краще всього вибирати безшовні трусики, які ідеально підкреслюють сідниці, і одночасно згладжують зайвий живіт. Якщо ваша фігура характеризується масивними широкими стегнами, беріть модель трусиків більш подовжену. Вони добре утримують неконтрольовані і нерегульовані стегна і сідниці, візуально прибираючи кілька сантиметрів. Справді, живіт в самих відповідальні ситуаціях можна втягнути, але зі стегнами такі маніпуляції не вдається проробляти. Навіть з розміром XL кожна жінка в потрібній білизні може відчувати себе дуже сексуально.

Вибір нижньої білизні для одягу під шию і без рукавів

Виріз, який дуже популярний в США завдяки знаменитій сукні Мерилін Монро, вимагає спеціального нижньої білизни, а також уміння носити такий в одяг. Отже, можна носити таке плаття з бюстгальтером, бретелі якого обтягнуті довкола шиї. Таким чином, бретельки будуть заховані під сукнею, і ви зможете похвалитися чудовими плечима і спокусливим вирізом.

Вибір нижньої білизни для відкритої спини

Дуже модні останнім часом сукні з оголеною спиною є, безсумнівно, сексуальними і жіночними. Для того, щоб зосередити увагу чоловіків і заздрісні погляди жінок, бюстгальтери для такої сукні варто вибирати такі, які застібаються на животі. Застібка, в даному випадку, знаходиться трохи нижче лінії бюста, ретельно приховуючи нижню білизну під сукнею. Замість такого спеціалізованого бюстгальтера також можна купити спеціальне розширення у вигляді додаткових ременів. Пристосувавши його до улюбленого бюстгалтера, ви отримаєте просто сенсаційний ефект.