Ніжки в чобітках, або в чому хоче ходити дитина

Дитина до 5 років особливо не вередує з приводу взуття, тим більше, що сучасний виробник пропонує на вибір більше 10000 моделей дитячої продукції, зручної для ходьби. Але запитайте дитину, у чому б вона зараз пробіглася по вулиці, і виставте штук 10 коробок з різними видами взуття — вона вибере не кросівки і сандалі, а чоботи.

ребенок_в_сапогахЧому цей продукт такий популярний у малюків? Не повірите, але підсвідомо ваше чадо намагається себе захистити від води, комах, мокрої або колючої трави, каміння, сирого піску і гарячого асфальту. Чобітки — це той же паркан для будинку, за яким почуваєшся в безпеці, тому навіть в красивому платті дівчинка віддасть перевагу не туфлям а чобіткам.

Дівчатка підсвідомо хочуть, щоб їх визнавали таким же сильними, як і хлопчиків, тому якийсь час наслідують останнім. Це не просто капризи, це цілком зрозуміле бажання бути не гірше за своїх друзів, так як статеві відмінності між дітьми років до восьми взагалі не сприймаються, як щось особливе.

Так міркують діти, у яких поки що не вистачає тієї самої звивини, щоб розуміти міру і відчувати справжню красу. Вони граються, причому завжди і всюди, навіть вбираючись в мамині сукні та чоботи, причому батьки сміються, бачачи у своїй дитині себе, тільки років 20 тому.