Нішеві парфуми – що це таке і чому варто мати саме їх

Якщо ви помітили в магазині парфум, аромат якого кружляє голову, але це лімітована серія, а вартість вище запланованого на них бюджету – ми майже впевнені це нішеві парфуми, над якими працюють найкращі носи світу в індустрії. Ми не вмовлятимемо вас купити собі скоріше такі парфуми, а познайомимо вас зі світом ексклюзивних ароматів.

Отже, ви повинні знати, що парфуми поділяються на дві основні категорії: дизайнерські чи класичні та нішові, придбати які можна на сайті https://dpukraine.com/. Не багато говоритимемо про класичні – ви напевно дізнаєтеся їх із заплющеними очима, і часто зустрінете на полицях магазинів. Вони виробляються у промислових масштабах і споживаються відповідно. Для кожного з цих ароматів є індивідуальна реклама, і ви не відкриєте глянсовий журнал, поки не прогортаєте рекламу дизайнерських парфумів.

Питання «Як відрізнити нішові аромати від звичайного люксу?» Досить спірне. Якщо бренд зараховує свою продукцію до ніші, його аромати зватимуться так, незважаючи на те, що звучати вони можуть банально. Багато хто користується цією сірою зоною і під виглядом нішевих випускають комерційні парфуми — зрозумілі для більшості.

Але правильніше вважати нішоею аромати, які трішки не від цього світу. Як андеграунд та арт-хаус — самобутні, харизматичні, трохи дивні. Хорошим прикладом таких ароматів є Чорний Шафран від Byredo, що вийшов у 2012 році. Головна нота (шафран) тут закладена на старті та обрамляється ягодами ялівцю. У серці нас полонить шкіра, а в базі чекають малина та ветивер. Парфум розкривається як калейдоскоп — контрастні ноти змінюють один одного по колу, вражаючи соковитістю, тютюновим та гірким відтінками, кислинкою та брутальністю.

При цьому парфум ідеально вписується і до чоловіків, і жінок.

Особливості селективної парфумерії

Що означає селективний парфум? Селективи — шедевр у світі ароматів, прорив уже відпрацьованих схем створення запашного чаклунства. Особливі, неповторні запахи, надзвичайно багатошарові, що пробуджують різні емоції і почуття. Для порівняння: нішеві – провокація, експеримент, виклик.

Селективи — це дорога, обрана лінія ароматів, «найкраще з кращого». «Ніша» — дорогі непрості аромати, розраховані «на поцінювача». Мас-маркет створюється для широкого споживача, а запашні композиції преміум-класу входять до лінійки висококласних ароматів, проте доступних, хоч і досить дорогих.

Орієнтованість особливого клієнта послужила початком епохи андеграунду у промисловості парфуму. Адресована вузькому колу «аматорів» неординарного аромату, нішева парфумерія прижилася саме у певному середовищі своїх шанувальників. Аудиторія подібної марки має займати певну нішу. Звідси – і назва.

Селективний бренд найчастіше представлений єдиним автором, парфумером-генієм із власним поглядом, їхнім творцем. Об’ємний, багатогранний, авторський аромат відрізняється від традиційних люксових і особливо масових. По суті, селективна парфумерія — це зовсім інший світ, що відкриває багатство всесвіту ароматів і змінює уявлення про те, якими «мають» бути парфуми.

Найкращі бренди селективної парфумерії

Селективи міцно закріпили у себе статус ексклюзивної парфумерії, створеної чарівниками ароматичної індустрії. Селективні аромати «одягнені» у продуманий дизайн, дорого коштують і відрізняються складним шлейфом, розкриваються поступово, обдаровуючи дотиком до таємниці нюху.

Парфумерні будинки розкривають нові секрети чарівних, ні на що не схожих ароматів. Ще цікавішим стає процес їх створення: вже існують зворотні піраміди, коли верхні ноти «чуються» в самому кінці, а шлейф — постійно присутній в оточенні володаря духів. Представлені бренди – яскраві представники цього великого таїнства.