Ніколи не зберігайте цю косметику в холодильнику!

Можливо, ви від своїх знайомих чули те, що вони частину своїх косметичних засобів зберігають в холодильнику. Звичайно, плюс 10 для помади або крему якраз нормальна температура, щоб не перейти в інший фізичний стан, але є особливі речовини, яким низькі температури протипоказані.

50ef408f9aa78e850ce2d68c86172df6Якщо до складу масок входять олії, то в холодильнику їм не місце. Консистенція такої речовини не просто стає твердою, але ще і змінює хімічний склад, так як під впливом температур, близьких до нуля, відбуваються незворотні процеси розщеплення молекул.

Креми із сироватками не бояться холодильника, але тільки ті, які використовуються для області очей. Дійсно, склад таких речовин має ефект охолодження, так що ви не прогадаєте, якщо виділите їм місце далі від морозильної камери. Тільки плюсовій відсік і ніяк не той, де продукт знаходиться після глибокої заморозки, тобто при нульовій температурі.

Губна помада з холодильником дружить, але тільки не в рідкому стані. Є і ще одна умова: якщо ковпачок помади її герметично не закупорює, то продукт швидко втратить свою вологість під впливом низької температури. Холодну помаду рівним шаром ви ніяк не нанесете на свої губи.