Нічна сорочка теж може бути модною

Модельєри не можуть зійтися на думці, чи вважати нічну сорочку нижньою білизною, чи самостійним предметом одягу? Створення цієї деталі гардероба дає широкі можливості для творчості. Нічна сорочка може бути коротенькою, в стилі мінімалізм, а може нагадувати розкішну вечірню сукню.

FotjkjВи здивуєтеся, дізнавшись, що до 15 століття нічних сорочок, як таких, не існувало. У всякому разі, вони ніде не згадуються. Вважалося, що в ліжко потрібно лягати голяка. В середні віки спеціальний одяг для сну з’явився у людей забезпечених. Одні надягали сорочки, інші — просто спідниці.

Доступною для всіх верств населення нічна сорочка стала тільки в 19-му столітті. А в 80-ті роки минулого століття нею зацікавився світ «високої моди», ввівши елементи «нічної білизни» в повсякденний одяг. Це стало справжнім проривом. Тепер у нас є великий вибір, і кожна жінка може мати стільки сорочок, скільки їй хочеться. Відвідавши сайт https://bracli.com.ua/nochnye-sorochki/ ви зможете вибрати сексуальний і красивий виріб.

Вибираючи обновку, головне пам’ятати — вона повинна підходити до вашої фігури. Юна струнка дівчина може зупинити вибір на відкритій, короткій, сексуальної нічній сорочці. Допустимі мережива і волани, приємний тілу батист, всілякі бантики, стрічки. Просторий «одяг для сну» дозволить жінці приховати зайву вагу. Але не надягайте просто безформний балахон. Наприклад, якщо у вас гарні груди — обов’язково підкресліть це сорочкою — з великим декольте, або відкритим мереживним верхом.

Не виходить з моди класика: прямі, довгі нічні сорочки, зшиті з шовку благородних темних відтінків. Популярними є і «хижі забарвлення» — під тигра або леопарда. Вибір тканини залежить від того, наскільки тепло у вас вдома. У прохолодному приміщенні доречніше надіти нічну сорочку щільнішу.

До «одягу для сну» також відносяться піжами. Найкращі кольори — м’які, пастельні. Вибір тканин багатий: натуральний шовк, бавовняний трикотаж, затишна фланель.

Припустимим і навіть модним є змішання стилів: наприклад, спортивного і гламурного.

І не варто відмахуватися від моди, мовляв, хто нас побачить під ковдрою! Жінка завжди залишається жінкою.