Незвичайні підбори знову в моді

Майже у всіх дівчат в гардеробі є взуття з підборами. Високі підбори або не дуже, але є. У 2017 році прийшла нова мода на підбори, яка здивувала багатьох. Якщо ви хочете вибрати стильне взуття на літо і весну, то варто звернути увагу на список нових вимог до підборів в цьому році.

modnye_tufli_2017_9Незвичайні підбори знову в моді

1. Забудьте про банальну класику. Експериментуйте. В цьому році, чим цікавішими у вас будуть підбори, тим буде краще. Можна робити цікаві моделі самій, прикрашаючи підбори. Можна купувати. Правда, в магазинах такі моделі з’являтися далеко не відразу. Тому варто звернути увагу на інтернет-магазини, які вже пропонують величезний асортимент взуття на будь-який смак.

2. Підбори-кішечки. Їх ще називають Кіттен хілл. У даній моделі каблук укорочений, зовсім маленький.

3. Вишивка, візерунки. Такі підбори можуть виглядати дуже екстравагантно. Але своїм шармом здатні підкорити будь-яку дівчину. Різноманітні за забарвленням, тонам і стилями виконання, вони користуються великим попитом у сфері моди. Дуже модно носити такі підбори з джинсами, які прикрашені вишивкою.

4. Стара добра танкетка. Її носять завжди і скрізь. Але в цьому році навіть танкетку пропонують прикрашати блискітками, надавати їй незвичайні форми.

5. Мода на дерев’яні туфлі. У цьому році пішов різкий попит на дерев’яні речі. Таке взуття виглядає незвично, але дуже цікаво.

6. Стрази і блискітки. Знову взуття будуть прикрашати величезною кількістю всяких прикрас. Багатьом це не подобається, але любителів також достатньо. Чим більше, тим краще.

Якщо ви хочете бути модною в цьому сезоні, то сміливо експериментуйте. Не бійтеся чогось яскравого, навпаки, чим яскравіше, тим краще. Мода на незвичайні підбори буде актуальною в цю весну і літо!