Незвичайне використання шампуню

Вам коли-небудь приходило в голову, скільки варіантів використання може мати звичайний шампунь? Цей чудовий засіб корисний не тільки у ванній кімнаті.

Без названия (1)На листя кімнатних квітів дуже швидко осідає пил. Щоб запобігти цьому, потрібно не просто протирати їх сухою ганчіркою. Якщо робити це із шампунем, рослини будуть добре захищені від пилу. Змішайте в посудині шампунь з декількома краплями води, в потім занурте туди м’яку тканину. Ніжно протріть листочки рослин, і пил буде осідати на них повільніше.

Шампунем можна мити пензлики від фарби, лаку або емульсії. Відомо, що дана робота під час ремонту є дуже нелегкою. За допомогою шампуню вам не доведеться з ними довго возитися. Всього на кілька годин (краще залишати на ніч) замочіть кисті у воді з великою кількістю шампуню.

Якщо в будинку постійно чути скрип дверей, то це дуже прикра проблема. Неймовірно, але цю проблему також може вирішити звичайний шампунь. Ви можете просто змастити ним петлі.

Якщо ви хочете видалити наклейки, наприклад, які наклеєні на двері шафи, безумовно, допоможе звичайний шампунь. Замість того, щоб довго і ретельно шкребти поверхню, змочіть губку у великій кількості шампуню і протріть грубою тканиною меблі. Проблема вирішиться дуже швидко.

Зазвичай лейкопластир чи ізоляційну стрічку можна видалити без проблем, але іноді вони занадто сильно прилипають і важко відриваються. Для того, щоб позбутися від лейкопластиру безболісно, ​​змастіть зріз кількома краплями звичайного шампуню.

Звичайно, щоб помити автомобіль краще використовувати не шампунь. Але, в крайньому випадку, на відро води знадобиться близько 125 міліметрів шампуню, щоб добре помити машину. Ефект чудовий.

Прилади для догляду за волоссям найкраще чистити за допомогою, звичайно, шампуню. Ніщо не може краще їх відмити. Обов’язково варто робити це регулярно, навіть якщо неозброєним оком бруду не видно.

Плавці добре знайомі з проблемою, коли плавальні окуляри запотівають в самий невідповідний момент. Щоб уникнути цього, протирайте окуляри невеликою кількістю шампуню. Будьте обережні, щоб після шампунь не потрапив в очі.