Незапланована вагітність: вибирати тільки вам

У житті трапляються різні ситуації, вихід з яких здається занадто складним. Незапланована вагітність — важка ситуація для будь-якої жінки. З такої ситуації можна знайти кілька виходів: зберегти дитину, народити і віддати дитину на усиновлення або ж перервати вагітність за допомогою аборту. Ваш вибір буде повністю залежати від вас і ваших життєвих обставин.

0eaf603f99fd033bd24ecd604fca7004Зберігати дитині життя зазвичай вирішують подружні пари і молоді люди, які спільно живуть. Деякі ж батьки зовсім юного віку народжують дітей і передають їх своїм родичам, поки не закінчать школу або університет і зможуть взяти на себе виховання малюка. Якщо молода дівчина вирішила зберегти вагітність, вона повинна чітко усвідомлювати, що їй належить виношування, пологи, догляд за дитиною (хоча б перші місяці), а також її виховання.

При небажаній вагітності, якщо жінка не зважилася на переривання або було пізно це зробити, то передача немовляти на усиновлення буде досить розумним виходом із ситуації, що склалася. Можливо, так само варто чинити і тим жінкам, які просто не готові і не можуть взяти на себе таку відповідальність. Адже дитині треба надати не тільки матеріальне забезпечення, але і духовну підтримку та виховання. Сьогодні зовсім небагато вдаються до передачі дитини на усиновлення. Не більше п’яти відсотків жінок вдаються до такого способу вирішення проблеми.

Одним з негуманних способів вирішення незапланованої вагітності є аборт. Останнім часом число абортів по відношенню до числа пологів знизилося. Пояснюється це тим, що багато молодих дівчат стали вдаватися до такого способу рідше, ніж це було раніше.

Пам’ятайте, що небажана вагітність може бути такою тільки спочатку. Але коли народитися малюк, ви будете найщасливішою жінкою на землі.