Нестандартне оформлення інтер’єру для свята або весілля

Досить часто люди, при згадці декорування святкового або весільного декору, представляють приміщення, інтер’єр якого прикрашений повітряними кулями або квітами. Але люди часто забувають про те, що для декору можна використовувати практично будь-які предмети. Важливо, щоб предмет декору не був представлений в єдиному екземплярі, щоб у гостей не склалося хибне враження, що всі зібралися саме заради цього предмета.

47sd21426624624Крім цього, подібне нестандартне декорування далеко не всіх гостей може порадувати. Не всі з них, наприклад, зможуть оцінити ваші дизайнерські здібності, якщо для декору будуть використовуватися вінтажні м’ясорубки або щось подібне.

Нестандартно прикрасити святковий інтер’єр – завдання не з найпростіших. Однак підсумком такого декорування можуть стати розкриті від подиву роти ваших гостей і вигуки «Прикольно!».

Щоб не помилитися, можна запросити професіоналів, для яких організація свят є повсякденною роботою. Але можна спробувати дати волю своїй фантазії і своєму дизайнерському потенціалу.

Починати можна з натуральних природних матеріалів, використовуючи гілки, мох або листя. Можна цю тему розвивати і використовувати для декору колоди або пеньки. Важливо, щоб всі ці дерев’яні елементи були чистими. А от для організації весілля та декорування інтер’єру весільного залу прекрасно підійде драпірування тканиною.

Декорування інтер’єру з використанням тканини зовсім не означає використання тільки наявних стін або стелі. Для того, щоб прикрасити тканиною приміщення, можна спорудити нехитрі конструкції і обтягнути їх тканиною.

Також для декорування святкового інтер’єру можна використовувати фольгу, кольоровий папір або звичайні фантики від цукерок, створюючи з них оригінальні букети. Для декору можна використовувати, при наявності достатньої фантазії, навіть звичайний туалетний папір. Головне, подати його потрібним чином, щоб гості не змогли здогадатися, що це всього лише туалетний папір. Його, наприклад, можна комбінувати з строкатими стрічками, сформувати з нього великі кулі або повітряні хмари.

Можна нескінченно розвивати тему геометричних фігур.