Неприємний запах ніг

Терміново варто застосовувати найрізноманітніші заходи, в тому випадку, якщо в квартирі почав з’являтися неприємний запах громадської роздягальні, після тривалого тренування. Так як же позбутися від запаху самостійно?

fullsize

Причини

 
З біології всім відомо, що у всіх ссавців, існують особливі залози, які беруть безпосередню участь в терморегуляції тіла. Ці залози називаються потовими. У людському тілі вчені нарахували понад два мільйони потових залоз, а ось розташування їх ніколи не буває рівномірним. Як правило піт ніколи не має особливого запаху.

Причиною запаху можуть стати особливі бактерії, які добре розмножуються в теплому середовищі. Якщо ноги потіють, то уникнути запаху практично неможливо. Для цього доведеться досить регулярно міняти шкарпетки, а також взуття, в якому ви постійно ходите, так як матеріали взуття часто мають властивість вбирати неприємні запахи.

 
Як усунути неприємний запах?

 

  • Не давати бактеріям їжу. Для цього слід дуже часто мити ноги і непросто, як всі звикли робити, а дуже ретельно. Щовечора слід застосовувати антибактеріальне мило. Також краще всього користуватися мочалкою, а не руками або ж спеціальними засобами для видалення омертвілої шкіри.
  • Витирати ноги насухо. Після ретельного миття ніг, не забувайте з точно такою ж ретельністю їх витирати. Волога так само є своєрідним раєм для того, щоб найрізноманітніші бактерії почали своє розмноження.
  • Дезінфекція. Добре підійде засіб для рук. Він прекрасно вбиває мікробів на ступнях, тим самим зменшуючи популяцію бактерій.
  • Дезодорант. Його застосовують, звичайно, найчастіше для інших частин тіла, але якщо ноги часто бувають пітними, то можна застосовувати і для них. Найкраще підходить дезодорант у вигляді спрею. Існує також і нюанс. Для ніг буде кращим придбання спеціального дезодоранту.
  • Взуття. Дуже багато залежить і від правильного носіння взуття. У зимовий період, коли відкривати ноги просто неможливо через холод, найкраще брати взуття тільки з натуральних матеріалів.
  • Тальк. Тальк, так само, як і дитяча присипка, відмінно підсушує шкіру, а також внутрішню частину взуття. Якщо немає зайвої вологи, то і бактерій не буде.
  • Сода, оцет, сіль. Цей набір підійде для того, щоб «зіпсувати» життя бактеріям.