Неприємні симптоми вагітності на першому триместрі

На ранніх стадіях вагітності більшість жінок відчувають себе пригніченими, глибоко втомленими, (для багатьох, це перша ознака того, що вони можуть бути вагітними), а потім настає поліпшення. На середній стадії вагітності і в останні тижні, із зрозумілих причин, втома повертається, і майбутні матері фізично неефективні і обтяжені незначною апатією.

87b3f26c4b0a94b4845374e1b6dea555_800x600Нездужання і втома під час вагітності, хоча це не небезпечно для матері, можуть змусити жінку втратити контроль над поточними справами, відчувати себе безпорадно. Значною мірою, втома є незамінним елементом вагітності, але існують методи, які зменшують дискомфорт, пов’язаний з вагітністю.

Лікарі досі не знають до кінця, чому більшість жінок так погано переносять перші тижні вагітності. Ймовірно, винні гормони в жіночому організмі або біохімічні процеси в колосальному масштабі. Вважається, що певний тип втоми під час вагітної пов’язаний зі збільшенням рівня прогестерону, хоча рівень інших гормонів також залишає свій відбиток.

Брак кисню може підірвати життєву силу. Однак дефіцит кисню може бути ілюзорним. У перші тижні вагітності хімічні зміни в організмі можуть викликати хеморецептори, відповідальні за інформування органи, скільки вуглекислий газ, ми видихаємо. Це може ілюзорно змусити відчути брак кисню.

Блювота і запаморочення сприяють відчуттю втоми. Звикайте вживати малу кількість їжі часто, щоб підтримувати постійний рівень цукру в крові. Таким чином, можна забезпечити собі не тільки трохи більше енергії, але полегшити страждання від нудоти.

В іншому випадку:

• прийміть той факт, що ваше тіло адаптується до вагітності;

• пам’ятайте, що немає ніяких чарівніших ліків від втоми, коли ви виснажені, ніж відпочинок і сон;

• слухайте своє тіло, і якщо ви хочете спати більше семи годин на добу, то поспіть;

• нагадуйте собі, що втома та інші нездужання, які ви відчуваєте в даний час, не будуть зберігатися вічно.