Необхідний мінімум в шафі ділової жінки

Ви мрієте мати функціональний гардероб для роботи? Ви не знаєте, що повинно бути основою вашого стилю? Ознайомтеся з практичними порадами для жінок.

40Щоб мати різноманіття одягу в гардеробі, жінкам не обов’язково мати гори речей. Іноді можна додати модний акцент або блиск, але це не обов’язково має бути основою. Зробіть ставку, в першу чергу, на якість і належне завершення вмісту шафи. Давайте будемо використовувати наступний набір одягу — блузка, спідниця і жилет з нашитим зверху асиметричним вирізом.

Базова спідниця, яка може мати строкатий низ, може знайти себе в різних виразах. Перший варіант — скомбінувати спідницю з темною сорочкою, яка має комір і зшита з легкої тканини. Це дуже цікаве рішення для офісу. Якщо внизу на спідниці присутній тваринний принт, то під час роботи за столом він буде непомітним, тому ваш наряд не порушить правила офісного дрес-коду. Серед аксесуарів вибирайте тільки кілька речей — сумка, туфлі, сережки або ланцюжок з брелоком. Ділова жінка завжди стежить за часом.

Якщо ви залишите базову спідницю і заміните блузу, яка має веселий колір і додатковий виріз, то таке вбрання підходить не тільки для офісу, а також і для зустрічей з друзями. Однак при поєднанні двох різних моделей одягу, важливо дотримуватися принципу — «менше, значить більше». Отже, необхідно віддавати перевагу однотонному кольору блузи. Це може бути модний пастельний відтінок м’яти або рожевого кольору. Ви також можете вибирати чорний або гранат, якщо відчуваєте себе комфортніше в темних тонах.

Таким чином, якщо ви професійно активні, у вашій шафі повинен бути наступний одяг:

• костюм зі спідницею;

• костюм з брюками;

• класичні брюки;

• довга пряма спідниця до колін;

• кілька блузок і сорочок нейтральних відтінків;

• гольф або светр;

• пальто;

• мінімум дві пари взуття, наприклад, на підборах і на плоскій підошві;

• аксесуари та прикраси (кілька ременів, шарфи, сережки, годинник).

За допомогою названого вище одягу можна комбінувати і творити різні стилі. Якщо ви зріла жінка, то, перш за все, орієнтуйтеся на речі однотонні та пастельних кольорів . Справа в тому, що контрастні заяви в гардеробі візуально додають кілька років. Крім того, ви повинні мати темні джинси, плаття, наприклад невелике чорного кольору, а також сезонні доповнення: шарф, капелюх, рукавички і так далі. Тепер подивіться на свій гардероб і уявіть можливості комбінування.