Необхідні іграшки для розвитку малюка

Діти починають пізнавати світ, коли граються. Вони знайомляться з навколишнім для них світом. Вивчають тварин, кольори, числа, букви, частини тіла. Купувати дітям іграшки необхідно. Але при цьому, потрібно знати які саме підійдуть для розвитку дитини.

1430894932_1_134В першу чергу іграшки повинні бути безпечні для дитини. Щоб не було предметів, які відвалюються і матеріал був нетоксичним. Не варто купувати іграшки китайських виробників, а вибирати їх потрібно у відомих фірмових магазинах. І відповідно до віку дитини, який вказується на товарах. Іграшки повинні бути яскравими і різнобарвними.

Види розвиваючих іграшок:

Інтерактивні. Такий вид іграшок дуже подобаються дітям. Їх музикальність і балакучість дуже приваблює дітей. Вони допомагають розвинути слух, дрібну моторику, зрозуміти причинно — наслідковий зв’язок. Повторюючи за іграшками, малюк вчиться говорити і співати різні пісні. Але важливо підбирати не гучні і з регулюванням звуку іграшки, а інакше це буде неприємно для ніжних вушок дитини.

Сортери. Такі іграшки розвивають логіку, моторику. Вони також говорять і співають. Допомагають вивчити назви геометричних фігур та числа і кольори, підбирати до формочок відповідні їм отвори. Такі заняття для дітей від 1,5 року.

Пазли для дітей старше 1 року. Вони розвивають мова, логіку, дрібну моторику і відмінно розважають. Вони повинні бути великими і від 4 до 12 елементів. До пазлів повинна додаватися картинка, так дитині буде легше збирати їх.

Кубики також розвивають моторику рук і логіку. Можна побудувати вежі, вивчати різні слова, кольори.

Конструктори, вони допомагають розвинути у дитини уяву, мову, моторику, а також допоможуть вивчити форми і кольори. З їх допомогою можна побудувати будиночки, але їх деталі повинні бути великими, якщо призначаються для самих маленьких.

Шнуровки. Підходить дітям старше 2 років. Розвивають самостійність, логіку і моторику. Також для дівчаток можна придбати іграшкові кухні, продукти. Для хлопчиків — іграшкові інструменти.

Дитячі книги також дуже розвивають малюків. Вони бувають музичні, тканинні, такі що говорять. Розвивають моторику, тактильні відчуття, мову. Ними можуть гратися діти практично із самого народження.

Каталки підійдуть вже більш дорослим малюкам, які вчаться ходити. Допомагають орієнтуватися і координувати свої рухи. Адже фізичний розвиток також важливий, як і розумовий.

Ляльки. Також сприяють розвитку дітей. Вони бувають різні і для кожного віку свій вигляд.

При виборі іграшок дітям, необхідно, що вони були різноманітними.