Недостатня вологість повітря — причина нездужання

Людина влаштована так, що може комфортно себе почувати лише при відносній вологості повітря. Для оптимального сприйняття така має перебувати в межах від 40 до 60%. Якщо вологість знижена, кожен відчує це. Навіть у здорової людини почнеться сонливість, вона стане неуважною, шкіра стане сухою. Особливо важлива наявність вологості для маленьких дітей, інакше можуть розвинутися різноманітні захворювання і не тільки алергічні.

 

 

Як правило, в приміщеннях вологу можуть знищувати кондиціонери, які охолоджуючи повітря, виводять її в якості конденсату на вулицю. Але це, звичайно, багато в чому залежить від самої моделі кондиціонера і від його справності. Тому, в разі виникнення проблем з вологістю, необхідно звертатися в сервісний центр. Фахівці проведуть необхідні заходи щодо профілактики і ремонту вашого кондиціонера. Непоганим варіантом стане оснащення вашого кондиціонера зволожувачем або покупка окремого пристрою.

 

 

nedomoganie

Сухість повітря також може сприяти підняттю пилу будь-якого походження, який при нормальній вологості зазвичай осідає. Також вологість важлива для багатьох виробів з дерева, які потребують підтримки нормального мікроклімату в приміщенні. Сушать повітря і різні побутові прилади. Тому дуже важливо при виборі кондиціонера враховувати не тільки можливість прохолоди, а й додаткові функції, які допоможуть вам бути здоровими. Якщо ви розглядає можливість придбання зволожувача повітря, також звертайте увагу на функціональність приладу. Багато сучасних зволожувачі і кондиціонерів «вміють» не тільки очищати повітря, але і промивати його, мають можливість іонізації, ароматизації та ряд інших можливостей.

 

 

Як кажуть в народі, здоров’я — це головне і не варто на ньому заощаджувати! Подумайте, можливо причиною вашого нездужання є саме недостатня вологість повітря і придбання не такого вже й дорогого приладу допоможе вам уникнути багатьох проблем.