Небезпека втрати ваги

Для жіночого організму небезпечна не тільки зайва вага, але і втрата ваги. У даній статті я спробую описати можливу небезпеку втрати ваги.

pohudenie_ot_stressaПричини втрати ваги:

— збільшена виведення поживних речовин з сечею і екскрементами;

— зменшення споживаних калорій з їжею;

— збільшення фізичних навантажень.

Небезпека втрати ваги може полягати в різкому зниженні апетиту. Такий факт часто пов’язаний з проблемами в роботі шлунково — кишкового тракту, з ростом і появою пухлин, які перекривають кишечник або стравохід. Втрата ваги може служити сигналом хвороби надниркових залоз і гіперфункції щитовидної залози.

Якщо відбувається вивід поживних речовин з калом і сечею, то це може служити сигналом до цукрового діабету і до порушень всмоктування в кишечнику.

Якщо апетит у вас хороший, а ви продовжуєте стрімко втрачати вагу, то це сигнал:

— захворювання залоз внутрішньої секреції;

— тіреотоксикозу;

-захворювання кишечника;

— укрового діабету;

— хронічної ниркової недостатності;

— хвороби Альцгеймера;

— туберкульозу;

— ВІЛ;

— злоякісного захворювання крові.

Що б уникнути проблем зі здоров’ям під час корекції фігури, рекомендую вам звернутися до дієтолога.

Всі обмінні процеси в організмі управляються гіпофізом, наднирковими залозами і щитовидкою. Якщо відбуваються гормональні збої, то змінюється швидкість метаболізму, а отже, відбуваються зміни у вазі. Втрата ваги відбувається від надлишку вироблення гормонів.

Найбільше на втрату ваги впливають пухлини органів травлення і печінки. Наслідком втрати ваги може стати навіть грибкова інфекція. А при інфекційному ендокардиті, СНІД і вірусному гепатиті це взагалі може бути єдиною ознакою і сигналом.

До втрати ваги може привести прийом ряду медикаментозних препаратів. Наприклад, при лікуванні бронхіальної астми застосовуються препарати з вмістом ефедрину і кофеїну. Саме ці речовини сприяють зниженню ваги. У західних країнах вже виробляються препарати для схуднення на основі даних складових.