Не виходить завагітніти: що робити?

На жаль, подібне питання задається молодими жінками лікарям все частіше і частіше. Дійсно, проблема безпліддя стає характерною для жителів мегаполісів. Заздалегідь слід зазначити, що причинами безпліддя можуть бути різні патології, а також їх комплекс. Отже, без виконання відповідних досліджень лікар не зможе виявити справжню причину. Поки причина не з’ясована, дія неможлива. Традиційна медицина сьогодні надає цілий спектр лікувальних процедур. Будьте морально готові до того, що лікування безпліддя (як у чоловіків, так і у жінок) передбачає істотні грошові та часові витрати.

612Щоб вирішити проблему потрібно вибрати професіоналів. Відгуки при виборі клініки мають високе значення. Проте, для отримання повної картини власного захворювання рекомендується проходити дослідження відразу у декількох лікарів. Так Ви мінімізуєте ризики обману або лікарської помилки.

Що жінка повинна зробити в першу чергу?

Спочатку жінка повинна зрозуміти, що ненастання вагітності — це не виключно її вина. Пройти діагностику для пошуку причин неможливості зачаття повинні обидва статевих партнера.

Відносно жінки доречні такі процедури:

 

  • гормональні аналізи;
  • тест на овуляцію.

Нагадаємо, що успішне зачаття передбачає наступне: в яєчниках дозріває яйцеклітина, далі яйцеклітина зміщується з метою зустрічі зі сперматозоїдом. Запліднення виникає в разі зустрічі сперматозоїда з яйцеклітиною і проникнення в неї.

Якщо зигота не може закріпитися на стінці — це вже інше питання, що вимагає кардинально іншого підходу.

Тест на овуляцію доступний практично в кожній аптеці. Його жінка може зробити самостійно, ще до приходу до лікаря. Досвід показує, що якщо причина безпліддя дійсно ховається на стороні жінки, головні причини — гормони або генетичні патології.

Чи варто говорити про те, що традиційна медицина останнім часом зробила неймовірний ривок вперед? Виникли нові технології, що дозволяють розглядати людину з якісно нової сторони.

Навіть у важких випадках безпліддя, все одно залишається кілька варіантів для народження дитини (нехай і не природним чином). Процедури екстракорпорального запліднення і сурогатне материнство зробили щасливими величезну кількість пар на планеті.