Не росте борода? Кілька порад як відростити бороду

Для того, щоб відростити красиву бороду, потрібно не тільки мати терпіння, але ще й багато умов. Таких як генетика, спадковість, спосіб життя, харчування і фізичні навантаження. І якщо з генетикою і спадковістю ми нічого вдіяти не можемо, то вплинути на інші чинники цілком в наших силах.

Спосіб життя

health
Ні для кого не секрет, що спосіб життя безпосередньо впливає на наше здоров’я, в тому числі і на волосяні цибулини. Не дарма стреси і перевтоми відразу відображаються на нашому зовнішньому вигляді.

Тому, якщо ви хочете виглядати здоровим, вам потрібно упорядкувати своє життя:

• Намагайтеся засинати і прокидатися в один і той же час;
• Спіть не менше 8-9 годин на добу;
• Залиште погані звички, особливо куріння — смоли і нікотин руйнують судини і волосяні цибулини не отримують достатньо поживних речовин і кисню;
• Зробіть прогулянки на свіжому повітрі вашою доброю звичкою, чим більше кисню, тим активніше буде рости борода.

Харчування

food

Швидко відростити бороду допоможе правильне харчування. Якомога більше вітамінів і мікроелементів має бути у вашому раціоні. Намагайтеся уникати солодкого і хліба з білої муки. Якщо ви недостатньо вживаєте фруктів і овочів, то вам варто приймати комплекс вітамінів і мікроелементів. Намагайтеся вживати в достатній кількості натуральний білок — рибу і м’ясо. Саме незамінні амінокислоти, що містяться в цих продуктах, є будівельним матеріалом для всього організму, в тому числі і для волосся.

Спорт

sport

Чомусь багато хто недооцінює вплив спорту, коли шукають відповідь на питання: як відростити густу бороду? Справа в тому, що заняття спортом, а особливо силові вправи впливають на рівень тестостерону. Саме цей гормон відповідає за густоту рослинності на обличчі. Тому, регулярно займаючись спортом, ви швидко помітите зміни не тільки в самопочутті, але і У зовнішньому вигляді — ваша борода стане густішою і буде рости швидше.

Корисні поради

Якщо ви хочете прискорити процес росту бороди, то вам потрібно:

• Щодня робити масаж обличчя, можна з натуральними ефірними маслами.
• Частіше стимулювати шкіру як теплими масками, так і крижаними протираннями — для цього достатньо скористатися кубиками льоду з холодильника. Також можна заварювати і лікувальні трави.
• Скористайтеся комплексом вітамінів групи В, всі вони відмінно стимулюють ріст волосся. Купити їх можна як в аптеці, так і в магазинах спортивного харчування.
• Постарайтеся прибрати зайві кілограми, якщо вони у вас є. Жир дуже активно і часто в першу чергу відкладається на обличчі, що в свою чергу уповільнює ріст волосся.
• Не вживайте м’яту ні в якому вигляді — ні в чаї, ні в льодяниках. На відміну від меліси, вона пригнічує вироблення чоловічих гормонів.
• Зверніться до народних засобів — існує безліч рецептів для росту і зміцнення волосся на обличчі.
• Відвідайте лікаря — зараз існують досить ефективні медикаментозні засоби для стимулювання росту бороди, частина з них продається за рецептом.

Як ми бачимо, красива борода, це не тільки «щасливий квиток», а й праця. Якщо ви зможете використовувати хоча б половину наших порад, то результати себе не змусять чекати.