Наводимо чистоту в будинку

Для того, щоб підтримувати затишок в будинку, потрібно стежити за кожною дрібницею. У порядку повинні бути підлогу, стіни, стеля, меблі, а також вікна. Пластикові вікна вимагають спеціального догляду. Саме це і дозволить їм довгий час залишатися у первісному вигляді.

Без названияТак як такі вікна підтримують постійну герметичність, то на склі з плином часу можуть з’явитися краплі конденсату. Через це вони можуть почати пітніти. Щоб уникнути цього явища, варто щодня ненадовго ставити вікно на провітрювання. Це робиться не тільки, щоб зберегти вид вікна, але і щоб освіжити повітря в кімнаті.

Також варто враховувати, що при генеральному прибиранні не варто піддавати пластикові вікна впливу агресивних хімічних речовин, які містяться в засобах для прибирання. В цьому випадку краще використовувати прості мильні розчини. Крім мильних розчинів в магазинах продаються спеціальні засоби для миття віконних профілів, які не заподіють їм шкоди. Заборонені до використання засоби, що містять ацетон і абразивні частки.

Слід пам’ятати і про догляд за гумовими ущільнювачами. Для їх очищення можна використовувати ті ж засоби, що і для миття віконних профілів. Однак після їх миття потрібно насухо протерти їх сухою ганчіркою, а також можна обробити їх спеціальним засобом, що містить гліцерин і силікон. Правильний догляд дозволить ущільнювачам впоратися з вітром та дощем.

Наступним елементом вікна, який вимагає не меншої уваги, є водовідведення. Ця частина розташована внизу. Відкривши вікно, вона відразу впадає в очі. Чистку необхідно проводити щіткою або м’якою, злегка мокрою ганчіркою. Це варто робити досить часто, так як ця частина вікна швидко засмічується пилом.

Всю фурнітуру, наявну у вікні потрібно періодично змащувати олією.

Ну і, звичайно ж, саме скло. Зараз існує велика різноманітність миючих засобів для скла, що відрізняються складом, запахом, кольором. В основному їх вибір залежить від самої людини, її фінансових можливостей. Для самого процесу миття можна підібрати м’яку ганчірку, губку або спеціальне пристосування для миття вікон з гумовою прокладкою на кінці.

Якщо у зимову погоду на склі утворився шар льоду, то видалити його можна за допомогою спеціального розчину, зробити який можна самому. Для цього потрібно змішати дві столові ложки солі зі склянкою теплої води. Змочити ганчірку і протирати лід, поки він не розтане.

Якщо слідувати всім цим правилам, то ваші вікна прослужать вам тривалий час і допоможуть підтримати затишок в будинку.