Навіщо потрібно займатися спортом?

Заняття спортом вимагають чималої сили волі. Навіщо людям це потрібно? Долати себе, свій опір, в кінці кінців лінь?

Having a stretch

У кожного своя мотивація, але здебільшого це щоб стати сильними, накачаними, красивими і здоровими! Крім цього, спорт позитивно впливає на мозок: піднімає настрій, що сприяє зміцненню психічного здоров’я. Дослідження доводять, що від активного фізичного навантаження в нашому мозку виробляються природні антидепресанти. Свій позитивний ефект спортивні заняття надають як на здорових людях, так і на тих, які страждають депресією або іншими психологічними проблемами. Тому сміливо купуйте абонемент у фітнес-клуб і насолоджуйтеся всією красою цього часу, мотивація — колосальна, ефект — приємний, як мінімум, настрій — супер, власне, з цього і слід було починати.

Фізична активність покращує настрій. Почуття виконання чогось важливого, яке буває під час і після тренування, наприклад, знайоме? Це ж прекрасно! Ендорфін, серотонін та інші гормони радості починають активно вироблятися саме під час виконання спортивних вправ.

Але тут дуже важливо не переборщити. Спорт може зробити людину залежною, якщо дуже багато тренуватися. Якщо ж ви дотримуєтеся золотої середини, то спорт стане хорошим активатором всіх життєвих процесів.

Перш за все, спортивна активність покращує сон, що також допомагає не допустити або (якщо вже сталося) лікувати психічні захворювання. Спорт — це повноцінне доповненням до традиційного лікування. А зайнятися ним зараз простіше ніж будь-коли. Фітнес-клуби відкриваються один за іншим, з’являються цілі мережі. Абонемент в спортзал став своєрідною візитною карткою. Це певний показник саморозвитку і доказ того, що людина працює над собою, своїм здоров’ям, а значить — майбутнім.

Слово «фітнес» означає «здоровий», «в формі», «активний» в залежності від перекладу. Основна мета фітнесу — знову-таки здоров’я, а не накачані біцепси.

Звичайно, можна бути здоровим і не відвідуючи зал, домашні тренування з власною вагою також можуть бути ефективними. Але тут є істотний недолік — нерегулярність. Я думаю що з цим стикалися багато людей. Відволікають домашні справи, або ти не в гуморі, або ще щось, відмовки знайдуться завжди! Але от коли гроші заплачені на рік вперед, то багато що з гальмуючих чинників відпадає.