Навіщо потрібні стільчики для годування і які вони бувають?

Коли Вашому малюку вже виповнюється шість місяців — настає момент задуматися про придбання стільчика для годування. Якщо у 6 місяців Ваш малюк ще не сидить, то це скоро станеться, саме тому пора вибирати модель стільчика. На сучасному ринку є моделі стільчиків для дітей з народження. Такі пристрої багатофункціональні, і прийом їжі в ньому — одна з функцій. Такий стільчик можна використовувати як шезлонг для відпочинку і сну, або як гойдалку.

4014438Стільчик для годування за прямим своїм призначенням потрібно тоді, коли малюк вже сам сидить, без допомоги дорослих і не завалюється на бочок.

Багато батьків, напевно, запитають, а навіщо взагалі потрібен стільчик для годування, якщо дитину можна посадити собі на коліна або на крісло/диван/стілець і спокійно погодувати?

Давайте подивимося навіщо потрібен стільчик для годування:

— У стільчику можна малюка зафіксувати ременями безпеки. Батькам не потрібно буде турбуватися про те, що дитина може впасти. Під час годування, у батьків будуть вільні обидві руки, що значно спрощує процес;

— Коли малюк сидить на стільчику — Ви бачите його обличчя, його емоції, на відміну від годування дитини на руках, коли вона сидить спиною до Вас (якщо Ви годуєте малюка самі, і у Вас немає помічника);

— Сидіння на стільчику привчає малюка до самостійного прийому їжі. Адже у нього є не тільки стілець, але і стільниця. Все як у дорослих: стіл і стілець, тарілки і столові прилади;

— Стільчик для годування можна використовувати і для дозвілля. Можна дати малюкові іграшки, або папір з олівцями для творчості. І поки Ваш малюк зайнятий — у Вас буде вільний час, коли Ви зможете самі спокійно поїсти, або щось приготувати, зробити прибирання або випрасувати білизну. Головне, щоб малюк завжди був в полі Вашого зору.

На сучасному ринку виробники пропонують такі моделі стільчиків, функціональність яких іноді просто фантастична. Адже в одній моделі можуть поєднуватися стільчик для годування, шезлонг, гойдалка, стіл (парта) і стілець, ходунки і так далі.