Навіщо потрібні пляжні приналежності?

Літо — це сонце, море і теплий пісок. По піску так і хочеться пройтися, але бажано одягнутися в красивий купальник. Мало одного купального костюма, треба придбати й деякі інші пляжні приналежності, щоб було комфортно. Примітно, що аксесуари для носіння на пляжі змінюються щорічно! 

121063558_6 (1)Головні убори

Вони — другий за значимістю предмет після купального костюма, якщо людина збирається відвідати пляж. Фахівці радять придбати великий капелюшок з соломки з широкими полями. Бажано вибирати його пісочного або рожевого відтінку. Якщо люди не в захваті від великих капелюшків, вони можуть придбати маленький, типу «міський млин».

Взуття

Взуття на пляж має бути красивим і зручним. Чому б не придбати собі сандалі-гладіатори, моделі з ремінцями, Т-подібні сандалі. Актуальними є ще і шльопанці-в’єтнамки, виготовлені з прозорого матеріалу і оброблені в тон купального костюму. Можна придбати шльопанці в етнічному стилі, які можуть бути виготовлені з натуральних матеріалів з прикрасою у вигляді квіткових або тваринних принтів.

Сумки

Без цієї пляжної приналежності не обійтися. Можна придбати плетену сумку-корзинку. Навіщо вона потрібна? Для того щоб завантажити свій нехитрий «скарб», тобто, наприклад, покласти крем для засмаги, гребінець, рушник, чистий одяг і т. д. Стали популярними ще й полотняні мішки, оснащені ручками і прикрашені якимись елементами у відповідності з етно-стилем. Краще вибирати аксесуар, забезпечений довгими ручками для носіння через плече.

Яку б модель не вибирала дівчина для походів на пляж, вона повинна зупиняти свій вибір на яскравому матеріалі, який прикрашено різнокольоровими квітами і смужками. Котрий рік користуються популярністю вироби з морською тематикою, тобто з корабликами, хвилями, чайками і якорями. Треба купувати тільки той виріб, який буде гармоніювати за стилем з купленим трохи раніше купальним нарядом.

Окуляри

Літо — це прекрасна пора для купівлі сонцезахисних окулярів. У магазинах продають вироби різних форм і забарвлень. Варто вибирати овальні моделі з темно-сірими градієнтними лінзами, які укладені в прозору оправу рожевого кольору. Таким чином, дівчина вибере те, що буде виглядати романтично і стильно. Можна зупиняти свій вибір на окулярах, які виготовлені з персиково-прозорого матеріалу з градієнтним переходом. Великі окуляри на півобличчя — це справжнісінький і ультрамодний хіт. Навіть квадратні аксесуари можна придбати з оправою із пластику або прозорого матеріалу. Ось уже який рік користуються успіхом у модниць окуляри-авіатори, у яких завушники виготовлені з металу золотистого кольору і з пластиковими закінченнями нефритового кольору. Оправи забарвлюють з використанням нефритової фарби.

Пляжний сезон не за горами. Треба прикупити парочку суконь. Найкращий вибір — хвилясті сукні-туніки.