Навіщо потрібна прогулянкова коляска?

Молоді батьки часто задаються питанням, навіщо потрібні прогулянкові коляски, якщо існує універсальна, яку можна придбати після народження дитини та використовувати її. Однак існує цілий ряд причин, чому не варто так робити.

прогулочная-коляска-maxi-cosi-laika--цвет-sparkling-grey-2018 (1)З чого починати?

Звичайно, до півроку, поки малюк ще не навчився сидіти, купувати прогулянкову коляску немає сенсу. Необхідна класична люлька. Вона, на відміну від універсальної, має менші розміри і є значно дешевшою. До покупки прогулянкової коляски вона найчастіше залишиться у відмінному стані і її можна буде перепродати, повернувши більшу частину коштів.

Комфорт

Зі звичайною коляскою вивчати світ досить складно, оскільки високі бортики і незручна спинка заважають зручно влаштуватися і все розглянути. Прогулянкові коляски створені як раз для розширення можливостей малюка. Розглянути навколишній світ буде зручно, а якщо втома змушує спати, для відпочинку передбачені відкидні спинки і спеціальні підставки для ніг.

Однак зручності отримують не тільки діти. Такі коляски значно легші, і молода мама при необхідності може самостійно впоратися і з коляскою, і з малюком. Крім того, коляски зручно складаються в квартирі, займаючи мінімум місця, їм достатньо затишної щілини десь у шафі.

Матеріальна вигода

Вартість прогулянкових колясок значно нижча, ніж універсальних, придбати які не кожна сім’я в змозі. При цьому вони розраховані на дітей великого розміру, в універсальну коляску влізе не кожна 2-х річна дитина. Але ж великі відстані в такому віці можна долати тільки з наявністю транспортного засобу. З прогулянковою коляскою мама залишається мобільного більш тривалий час, купувати ще одну немає необхідності.

Тростина чи книжка?

Насправді саме так підрозділяють прогулянкові коляски в залежності від того, яким саме чином вони складаються. Зазвичай «тростина» — літній варіант, більш легкий і компактний. Потрібно врахувати, що від холоду захисту немає, тканина захищає тільки від вітру і сонця.

«Книжка» складається по довжині і ширині, здатна у складеному стані залишатися стійкою. Для зими передбачено «конверт» для ніг і спеціальний захист від сильного вітру. Однак влітку така конструкція є менш комфортною. Найчастіше «тростини» придбавають, якщо раніше використовувалася класична коляска, дитині вже близько року, і коляска потрібна тільки на 7-8 теплих місяців. В інших випадках «книжка» практичніша.