Навіщо потрібен газовий балончик?

Помічено вже давно, що нинішнє суспільство набагато агресивніше, ніж ще 15-20 років тому. Багато організацій і окремі представники різних сфер наукової діяльності досліджували причини виникнення даної проблеми. Їх досить багато: жорстокі фільми і передачі по телебаченню, комп’ютерні ігри, масова деградація населення, наркоманія, алкоголізм і т. д.

225420736_w640_h2048_oorЯк жити в такому суспільстві?

Життя в такому соціумі вимагає бути самому агресивним, сильним і захищеним. Такі якості притаманні чоловічій половині планети. Чоловік за своєю природою мисливець, годувальник і захисник. А якої же позиції дотримуватися тендітній дівчині? Можна знайти сильного «захисника» і в його компанії відчувати себе в безпеці. Але не завжди чоловіча сила буде поруч. Адже люди ходять на роботу, зустрічаються з друзями, подорожують, загалом, не сидять на місці. Що робити якщо небезпечна ситуація настала, а захистити нікому? Саме для таких ситуацій розроблені спеціальні засоби самозахисту, до яких можна віднести:

  • газовий балончик;
  • електрошокер;
  • телескопічну палицю;
  • газовий пістолет;
  • ручки для самооборони;
  • ліхтарі, що стріляють сіткою та багато іншого.

Як видно, асортимент засобів самозахисту досить широкий. І це ще не повний їх перелік. Але з деякими з них не кожна представниця слабкої половини людства зможе впоратися. Візьмемо, наприклад, телескопічну палицю. Для ефективного захисту подібним засобом треба мати деякі навички ближнього бою і певну силу для нанесення удару, якими навряд чи володіє тендітна дівчина. Тому найбільш підходящими елементами самозахисту для дівчат є газовий балончик. Вибираючи засіб самооборони віддавайте перевагу спеціалізованим магазинам. Наприклад, інтернет-магазин ВАНКЛИК пропонує на сайті https://one-click.com.ua/bezopasnost/sredstva-samooborony/gazovye-ballonchiki/ тільки сертифіковані балончики вітчизняного виробництва. Для їх використання не потрібно особливих навичок і грубої сили. У спеціалізованих магазинах можна знайти шокери і газові балончики, виконані у вигляді мобільного телефону, губної помади, або іншого жіночого аксесуара, з метою маскування.

Дорогі дами, не забувайте, що небезпека про свій наступ не попереджає ніколи. Будьте готові до всього!