Натуральне каміння і прикраси з нього

Всі дівчата та жінки без винятку є прихильницями дорогоцінних прикрас. Вони надають нам, дівчатам, елегантності і впевненості в собі.

serebro_ukrasheniya_s_naturalnymi_kamnyami_1_0Уявіть, як би шикарно вашу шию обрамляв перламутровий кулон або золотий кулончик з діамантом.

Погодьтеся, що прикраси з перлами або агатом будуть відмінним подарунком для будь-якої жінки. Але дорогоцінні прикраси потрібно не тільки мати, але і вміти правильно поєднувати їх з одягом і правильно за ними доглядати.

До речі, на цьому сайті ви можете придбати красиві ювелірні прикраси за найкращими цінами.

Існує безліч тонкощів в правилах догляду за натуральним камінням, адже з часом воно може втратити свій первісний вигляд. Ось що важливо враховувати у догляді за різними дорогоцінними виробами. По-перше, варто озброїтися ганчірочкою з м’якої тканини і зубною щіткою з дуже м’якою щетиною, адже нікому не хочеться зіпсувати прикрасу своїми ж руками. По-друге, потрібно враховувати особливості кожного каменю і, виходячи з цього, підбирати потрібний розчин для його чищення. Наприклад, для обробки діамантів підійде звичайний одеколон або спиртовий розчин. Для такого натурального каміння, як аметист, опал, гранат, смарагд, онікс, лазурит, рубін і так далі, підійде в чищенні звичайний слабкий мильний розчин і м’яка ганчірочка. Перли і перламутр чистяться за допомогою теплої води і м’якої ганчірочки або іноді вдаються до використання крохмального розчину.

Прикраси з гірського кришталю, корала і турмаліну не потребують частого очищення і тому їх можна протирати простою очищеною водою. Для очищення прикрас з натурального каміння можна використовувати парову і ультразвукову обробку.

Ні для кого не секрет, що вибрати прикраси з натуральними каменями досить складно. Тому, що не власник обирає камінь, а камінь знаходить свого власника. Часто, купивши прикраси з натурального каміння, у нас не знаходиться часу, щоб їх надіти, тому що нас до них як би не тягне. Підібрати правильний камінь можна відштовхуючись від безлічі критеріїв. Деякі вибирають камінь за знаком зодіаку, інші — по групі крові і т. д. Зрозуміло, що кожен камінь володіє певною енергетикою і може нести певну значимість. Іноді навіть трапляється, що вибравши прикрасу не з вашим природним каменем, при носінні у вас може заболіти або запаморочитися голова, погіршиться самопочуття або не вдасться день. Тому процес вибору свого каменю є досить важким і відповідальним.