Натуральна чи органічна косметика?

Багато жінок регулярно використовують косметичні засоби. Але одиниці замислюються над тим, з чого зроблено той чи інший засіб. Ви, напевно, не замислювалися про поняття органічна косметика, і, отже, не знаєте, що всередині вашої косметики існують живі бактерії. Чи знаєте ви, що в косметиці, яку ви використовуєте присутні хімічні консерванти?

58208_0Мало хто знає, що за все своє життя жінка з’їдаєте більше 4 кілограм губної помади. На сьогоднішній день немає медичних висновків, які свідчили б про те, що жінки помирають від помади. Крім губ, ви, напевно, фарбуєте вії. Через те, що жінки дуже часто фарбують очі, у них погіршується зір.

Дослідники стверджують, що сьогодні все більше споживачів і виробників стали використовувати хімічні речовини в косметиці. Багато людей знають про шкоду косметики. Але, коли їм ставлять запитання, про те чи знають вони, що косметичні засоби можуть викликати деякі захворювання, то в результаті буде кілька реакцій. Одна група людей скаже, ні косметиці! Ці люди більше ніколи не будуть наносити макіяж. Друга група жінок почне шукати альтернативу. Ця група буде купувати натуральну та органічну косметику. До речі, в інтернет-магазині etnoxata.com.ua можна придбати якісну натуральну косметику за доступними цінами.

Органічна косметика — це косметика, яка виготовлена ​​з натуральних засобів. Є спеціальні підприємства, які налаштовують виробництво органічної косметичної продукції. Крім косметики, вони виготовляють натуральні продукти харчування. Губні помади, тіні, креми, які виготовляють ці підприємства, не містять в своєму складі синтетичних речовин. Органічні продукти, що містяться в косметиці, зроблені з речовин, які вирощуються без синтетичних і хімічних добрив або генетично модифікованих організмів.

Органічна косметика, як і натуральна немає в своєму складі хімікатів. Ці косметичні засоби безпечні для здоров’я жінок. Вони не викликають ніяких захворювань. Натуральні продукти, які використовують для косметики, отримані з рослин або тварин. Для того щоб підприємство могло виробляти таку косметику, йому необхідно виконати безліч вимог: отримати сертифікат та багато іншого. Тільки пройшовши всі необхідні етапи, підприємство зможе продавати натуральну або органічну косметику по догляду за тілом, обличчям і тому подібне.

Вчені ‘ясували, що понад 800 хімічних речовин, доступних для використання в косметиці (і не тільки), є токсичними. Фахівці рекомендують купувати косметику лише перевірених торгових марок. Перш ніж купити натуральну косметику, подивіться на етикетку і прочитайте склад інгредієнтів, які присутні в косметичному засобі.