Настінні дзеркала: види, форми і розміщення

Якщо вам подобаються дзеркала, то швидше за все ви любите прикрашати ними свій інтер’єр і милуватися ефектом відбиття. Завдяки великому настінному дзеркалу можна кардинально змінити зовнішній вигляд кімнати, а невелике дзеркало в красивій декоративній рамі може служити самостійним елементом. У даній статті ми розглянемо нюанси які стосуються не тільки зовнішнього вигляду а й функціональних призначень, а також як вибрати дзеркало, яке зможе підкреслити дизайн приміщення.

zerkala-v-vannoy-06В першу чергу ми розглянемо яких форм бувають дзеркала, адже крім класичних прямокутних, круглих та овальних багато виробників можуть запропонувати вам абсолютно незвичайні варіанти. Наприклад зараз дуже модними стали дзеркала в вигляді анімалістичних або флористичних об’єктів. Вони добре вписуються в будь-який інтер’єр і привертають до себе увагу завдяки нестандартним формам. Придбати дзеркала для ванної кімнати ви можете тут за прийнятною ціною.

Круглі і овальні дзеркала найчастіше використовують в центрі прямокутних стін, таким чином вони візуально згладжують кути. А ось прямокутні дзеркала можна зробити самостійним елементом в разі, якщо стіна не має інших прикрас. Головне, щоб дзеркало займало не менше половини стіни, в іншому випадку воно буде виглядати абсолютно недоречно. Також при виборі дзеркал для будинку не варто забувати, що існують декоративні, функціональні, а також дзеркала для оздоблення приміщення.

Кожен з трьох видів служить своїм конкретним цілям. Наприклад функціональні, як не важко здогадатися потрібні для проведення щоденних дій пов’язаних з доглядом за зовнішністю. Зазвичай їх вішають у ванній або передпокої. Хоча для ванної також використовуються дзеркала для оздоблення, вони допомагають візуально збільшити приміщення. Декоративні ж навпаки, вони рідко використовуються і потрібні виключно для того, щоб прикрашати приміщення. Нерідко їх використовують, як елемент великої композиції і вішають біля картин або панно. Також часто вони використовуються групами, наприклад п’ять-шість дзеркал утворюють певну форму. По суті їх можливості обмежені виключно вашою фантазією.