Настільний теніс — мабуть, найкращий спорт для дітей

Добре, коли дитина мінімальну кількість часу проводить за екраном монітора, а проводить більше часу у дворі на свіжому повітрі. Буде ще корисніше, якщо записати дитину у секцію. Прагнення до лідерства допоможе дитині розвинути корисні навички. Вибираючи з дитиною секцію, важливо враховувати переваги дитини, навантаження, протипоказання і багато інших нюансів.

detskii-nastolnyi-tennisОдним з найпопулярніших видів спорту, яким можна займатися з дитинства, є пінг-понг — або, як його ще називають, настільний теніс. У даній статті ми розповімо про користь і шкоду цього спорту для дітей, про особливості тренувань, а також дамо кілька корисних порад батькам. Настільний теніс допоможе дитині красиво писати, посприяє успіхам в малюванні завдяки розвитку дрібної моторики рук. Пінг-понг — це прекрасна розминка для очей, особливо для тих дітей, які багато і довго сидять за комп’ютером. Часте перефокусовування уваги (далеко-близько-далеко і так далі) натренує очі дитини.

Настільний теніс також дозволяє розвинути швидкість реакції, виробити хорошу координацію рухів і натренувати вестибулярний апарат, що особливо актуально, якщо вашу дитину постійно закачує у транспорті. Граючи в пінг-понг, дитина тренує легені і судини, розвиває м’язи ніг, рук, спини, преса. Уже після перших хвилин гри, клітини організму активно насичуються киснем. При цьому сама гра сприятливо впливає на нервову систему і знімає стрес.

Варто відзначити, що настільний теніс має і свої недоліки. Присутній високий ризик розвитку сколіозу у дітей, тому що навантаження в основному розподіляється на «ударну» сторону. Тому важливо подбати про загальнофізичну підготовку дитини, перед тим, як активно займатися настільним тенісом. Рекомендується тренувати м’язи преса і спини, серцевий м’яз за рахунок бігу. Цього цілком достатньо, щоб, користуючись усіма перевагами цієї активної гри, не нашкодити організму.