Наслідки модних дієт

Кожна жінка потрапляла під вплив модних дієт. Це зовсім не дивує. Адже саме дієти займають лідируючі позиції в рейтингу способів схуднути. Дієт в даний час величезна кількість. І кожна обіцяє неперевершені результати.

0585ab222a7d4ed1f6fcb0fa82d27a79_XLПри описі дієт вказуються чудові результати, проте наслідки модних дієт не описує ніхто.

У даній статті я спробую розібратися, як правильно худнути без шкоди для здоров’я, а також розглянемо наслідки модних дієт.

«Їжте все без обмежень і худніть!». Такий слоган напевно ви зустрічали в рекламі дієт. Багато дієт дійсно на перших порах приносять дивовижні результати. Але через деякий час ви починаєте спостерігати зворотний ефект і наслідки неправильного раціону харчування. Чи варто себе так мучити заради сумнівних результатів? Чи готові ви заради кількох кілограмів втратити своє здоров’я?

Монодієти, в тому числі сироїдіння. В процесі таких дієт вас закликають споживати один вид продукту. Очевидно, що нашому організму необхідні різні мікроелементи, речовини, вітаміни. Наслідки таких дієт плачевні. Погіршується не тільки фізичний стан, а й психічне здоров’я. Монодієта — це, по суті, голодування. Звичайно, ви почнете втрачати вагу, тільки це буде не жир, а втрата води, вимивання кальцію з кісток і втрата м’язової маси. Підсумком такої дієти стане: виснажене тіло, погана шкіра, зіпсоване волосся, зуби і нігті. Я вважаю, що такі жертви невиправдані.

Очищаючі дієти. Такі звірячі дієти не тільки непідкріплені фактами, а й шкідливі для здоров’я. Очищення організму відбувається за допомогою нирок і печінки та доповнення нашому організму не потрібне. Такі дієти нездатні дати тривалого ефекту. А ось сильний стрес організму і багато інших болячок забезпечено.

Низькокалорійні дієти. Суть таких дієт в голодуванні. Але ефект буде зворотним. При постійному відчутті голоду сповільнюється процес обміну речовин. Після припинення дієти ви дуже швидко повернет кілограми. Але це не найгірше. Через недостатність харчування ви постійно будете відчувати втому і занепад сил.

Існує маса екзотичних дієт. Наприклад, споживання яблучного оцту може призвести до проблем з шлунково — кишковим трактом. Радять приймати БАДи і різні чудодійні препарати. Ефект звичайно буде, але після відміни препарату ефект буде втрачено.

Якщо ви прийняли рішення дотримуватися дієти, слід грамотно зважити всі за і проти. В ідеальному варіанті дієта повинна контролюватися дієтологом. Не слід вірити яскравій рекламі і неземним обіцянкам. Чудес не буває!

Зниження ваги без шкоди для здоров’я не може відбутися за тиждень. А якщо ви втрачаєте 6 кілограм за тиждень, то неодмінно чекайте проблем зі здоров’ям, це просто неминуче.

Пам’ятайте, що найкраща дієта — це правильне і збалансоване харчування в поєднанні з фізичними навантаженнями і позитивним настроєм. Удачі вам!