Casio — бренд зі світовим ім’ям

Японські наручні годинники Casio на сьогоднішній день є зразком міцності та надійності. Аксесуарам даного бренду віддають перевагу цілеспрямовані і активні люди. Історія фірми почалася ще в 1957 році.
foto-Casio-G-Shock-GMA-S110MP-7A-gearpro-ru-photo20s_enl-500x500

Тоді виробники займалися випуском калькуляторів, які відразу ж завоювали симпатії багатьох людей. Через кілька років, а саме в 1974 році, були представлені перші годинники. З цього часу і почалася тріумфальна хода японського бренду по світу. На сайті https://deka.ua/wristwatches/details/casio-efa-112d-1avef.html можна придбати годинники Casio за розумною ціною.

Колекція G-Shock — історія появи потужних і міцних наручних годинників

Мабуть, з усіх створених колекцій найбільшим попитом і популярністю користується G-Shock. Це революція в годинниковому мистецтві. Раніше годинник вважався дуже крихким аксесуаром, але з випуском даної серії картина кардинально змінилася. Виробник створив моделі, які не ламаються, навіть якщо їх впустити.

Ідея створення таких наручних годинників прийшла в голову одному молодому розробникові Кікуо Ібе. Його робоча група складалася всього з трьох осіб, які намагалися втілити в життя задумку майстра. Спочатку була поставлена мета створити хронометр «Triple 10». Тобто аксесуар повинен був витримувати тиск води в 10 бар, падіння з 10-метрової висоти, а також мати батарею, яка прослужить не менше 10 років. Безумовно, досягти цього було неймовірно складно. Минуло кілька місяців кропіткої роботи, перш ніж вдалося хоча б трохи наблизитися до реалізації ідеї. Але одного разу Кікуо Ібе спостерігав за грою дітей з м’ячем. І тоді він зрозумів, що потрібно створити годинник з порожнистою конструкцією, чий модуль плавно переміщається всередині корпусу. І ось в 1983 році з’явився годинник G-Shock модель DW5000. Ці годинники до цих пір вважаються одними з найпотужніших у світі.

Особливості японських хронометрів Casio серії G-Shock

Зараз придбати наручний годинник колекції G-Shock можна різних форм, кольорів, модифікацій і з різними функціями. Кожен зразок створено з надміцного матеріалу. Всі аксесуари даної лінійки мають протиударну систему. Їх можна опустити на глибину в 200 метрів, після чого вони будуть працювати все одно бездоганно.

Сучасні моделі оснащені декількома незалежними двигунами. Завдяки цьому виробникам вдалося спростити використання аналогової індикації і застосувати функціональні дисплеї для швидкого налаштування функцій. Головною особливістю наручних годинників G-Shock є наявність технології Tough Solar. В циферблат вбудовані сонячні батареї, які заряджаються навіть від самого слабкого мерехтіння світла. І ще однією приємною особливістю моделей вважається можливість дізнатися точний час в будь-який момент, завдяки вбудованим маленьким антенам. Вони приймають сигнали по всьому світу і налаштовують час в годиннику максимально точно.

Наручний годинник Casio з колекції G-Shock — це краще втілення сучасних технологій, багатофункціональності, футуристичного дизайну.