Нарощування волосся

Для багатьох жінок і дівчат запорукою гарного настрою є красиве і довге волосся.

79130_0Нерідко буває так, що після походу до перукаря довжина зменшилася більше ніж на 1 см. А може бути, просто природа не нагородила вас довгим і густим волоссям. В такому випадку на допомогу приходять шиньйони, треси, перуки і звичайно ж нарощування волосся. Зараз важко когось здивувати нарощеним волоссям, але ще відносно недавно ця процедура викликала у навколишніх подив і негативні коментарі. Пропоную розібратися в тому, що таке нарощування волосся і чи загрожують якісь негативні наслідки нашому волоссю.

Нарощування волосся — це салонна перукарська процедура, яку можуть виконувати лише сертифіковані майстри. Адже не маючи досвіду і кваліфікації можна лише нашкодити волоссю клієнта і його здоров’ю. До речі, професійних майстрів ви можете знайти на сайті салону по нарощуванню і продажу волосся — http://grabchak.com.ua/, який знаходиться в Києві.

Нарощування — одна з найпопулярніших процедур, яка дозволяє не тільки збільшити довжину і густоту, а й змінити колір вашого волосся.

Навіщо робити нарощування волосся?

 

  • Бажання збільшити об’єм, якщо у вас тонке і неживе волосся;
  • Для збільшення довжини. Мало кому вдається відростити своє довге і здорове волосся. В такому випадку на допомогу приходить нарощування;
  • Для того, щоб змінити образ. Можна наростити різнокольорові пасма або ж зробити мелірування.

При підготовці до нарощування волосся слід пам’ятати, що для якісного нарощування потрібне гарне волосся і кератин. Не полінуйтеся порадитися з майстром даної процедури щодо вибору волосся, адже висока якість волосся гарантує вам здоров’я вашій шкірі голови.

Вибрати і купити волосся для нарощування високої якості можна у спеціалізованому салоні. На сайті такого салону ви дізнаєтеся ціни, визначитеся з типом і зможете залишити заявку онлайн або зв’язатися з менеджерами салону по телефону.