Нарощування волосся: поетапні рекомендації

Щоб бути красивими, жінки вдаються до багатьох «хитрощів», що дозволяє змінити зовнішність. Всі вже давно звикли до можливостей макіяжу, тепер настала черга — міняти довжину волосся.

gollivudskoe-nar-5У багатьох салонах вам допоможуть коротку стрижку «перетворити» в розкішну косу за допомогою процедури нарощування волосся.

Багато дівчат ще побоюються цієї процедури, вважаючи, що вона призводить до погіршення стану «рідного» волосся. Але якщо методика обрана правильно, а сама процедура нарощування проведена з дотриманням всіх необхідних технологій, то шкоди волоссю вона не принесе. Правда, доведеться доглядати за ними трохи акуратніше та ефективніше, ніж за короткою стрижкою.

Давайте розглянемо, що ж включає в себе процедура нарощування волосся:

Етап 1: консультуємося з майстром. Не варто ігнорувати цей етап. Адже тільки кваліфікований майстер зможе оцінити стан вашого волосся і сказати, чи можна проводити на ньому нарощування. Так само він допоможе підібрати потрібну технологію, вибрати колір і довжину.

Етап 2: готуємо «рідне волосся». Цей процес дуже важливий. Адже від того, як ваше волосся буде підготовлено, буде залежати якість нарощування. Швидше за все, його доведеться вимити, щоб прибрати надлишки косметичних засобів і жиру. Також на цьому етапі проводять фарбування свого волосся, якщо ви хочете змінити його колір. Випрямити волосся або навпаки створити кучері — також проводять на другому етапі.

Етап 3: готуємо пасма. Як правило, початкову підготовку пасом проводять ще на фабриці. У салоні майстер просто підбирає відповідний матеріал, виходячи з ваших побажань.

Етап 4: нарощування. Відповідно до обраної технології до вашого волосся відбувається кріплення «донорського». Час на проведення процедури буде залежати від обраної довжини та густоти нової шевелюри.

Етап 5: заключна обробка. При необхідності майстер виконає укладку або зробить стрижку.

Якщо ви хочете змінити свій імідж, стати володаркою довгої коси, кучерявого або прямого волосся — наростіть волосся і ви зможете здивувати оточуючих своїм новим образом.