Нарощування волосся — довговічний і природний ефект

Метод нарощування волосся — це дуже зручно і ефективно. Через кілька годин ви можете подовжити своє волосся на кілька сантиметрів і насолоджуватися природним результатом тривалий період часу.

image02Так, якісне нарощування волосся набирає все більше і більше популярності серед знаменитостей і жінок, які хочуть миттєво перетворити свій зовнішній вигляд.

Мрія про довге та красиве волосся знаходиться в межах досяжності. В даний час, жінкам більше не потрібно чекати, поки волосся відросте. Нарощування волосся гарантує довговічний і природний ефект довгого волосся. Вам тільки необхідно вирішити, яку довжину і стиль зачіски ви хочете.

Один з методів нарощування волосся включає наклеєні пасма на кілька сантиметровій стрічці. Штучне волосся додаються до природнього поруч зі шкірою. Зачіска виглядає вкрай природно, оскільки стрічка є простою і дуже легкою у застосуванні. Волосся не заплутуються і добре розчісується

Метод сендвіч полягає у впровадженні між вашими волоссям пасм на кілька сантиметрової стрічці. Стрічки невидимі і непомітні для неозброєного ока. Смуги дуже легкі, тому ви не будете відчувати дискомфорт під час повсякденної діяльності.

Перед нарощуванням волосся рідні локони повинні бути не менше 15 сантиметрів завдовжки від верхньої частини голови. Нарощування волосся цим методом передбачає довжину 25, 40 і 55 сантиметрів. Дана довжина дозволяє ніжне нарощування волосся і робить дійсно помітні зміни в зовнішності.

Нарощування волосся не псує рідні локони. Пасма волосся можна легко знімати і тримати на прозорій стрічці. Тут не використовується температура для закріплення волосся. Локони не заплутуються і не збиваються в клубок. Немає необхідності також побоюватися, що стрічка може несподівано злетіти.

Нарощування волосся методом сендвіч необхідно повторювати приблизно через кожні чотири-шість тижнів. Повторення процедури залежить від темпу росту волосся. Є люди, у яких волосся росте повільно, тому процедуру не потрібно часто повторювати. Чим швидше росте волосся, тим більше стрічка відходить від голови. Її можна очищати і повторно прикріплювати, а кількість разів залежить в основному від відповідного догляду за волоссям.

Нарощене волосся можна доглядати, як свою власне. Для миття і укладання можна використовувати будь-який косметичний продукт. Однак важливо не розчісуйте волосся традиційної щіткою. Для розчісування волосся використовується спеціальний гребінець. Нарощене волосся можна сушити феном і випрямляти плойкою. Більше уваги потрібно приділити зволоженню волосся, тому що воно не отримує природну вологу, яка йде від шкіри голови.